II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

weri1
11. kvě 2010

sofi: ten velkej utz je určitě povinnej

weri1
11. kvě 2010

ale tvůj doktor ti to řekne sám,já se na nic neptám a jdu tam kam mě pošle 🙂

dexonka
11. kvě 2010

weri: jj povinnej je,jde tam o to mereni to je pravda,ale aspon u nas je dost rozdil jestli mi ho dela muj gyn,kde je pidi obrazovka na ktere nic nevidim,nebo pracoviste kde je super plazma a k tomu bezva vyklad.......
vetsinou u svyho gyn ani nevis ze to velkej UZ je
ja myslela ze to posilani povinny neni,jinak UZ jako takovej je

kamikadze
11. kvě 2010

Tripple testy jsou presny asi tak na 60%, takze velke casti maminek udelaji v hlave akorat zmatek a plodi dalsi nasledujici vysetreni, ktere se casto ukazou jako zbytecna. To je muj nazor.
Nechapu proc pojistovny neproplaceji radeji kombinovany test v I. trimestru, ktery je mnohem presnejsi.

weri1
11. kvě 2010

právě že můj dr má jen menší obrazovku,proto posílá jinam§
Kde malýmu změřili i obvod hlavičky,stehenní kosti,ty vady atd....

simka01
11. kvě 2010

sofi: prijdou....tak mi ma kdo napsat neco....pri nejhorsim.....a navic sebrat mi to malo......stejne to je po 2 mesicich spis takova odmena....a holky kolem me,co byly doma...pry kontrola k nam nechodi ...a pry doktor da seznam zlobivych pacientek.....snad tam nepatrim..ja to moc resila....ale pritel rekl,ze se na to mam vyprdnout...tak delam....a je mi lip....

dexonka
11. kvě 2010

jj to je pak krasny zazitek ,jeste kdyz ti to prepne na 3D ,ja kdyz byla v prvnim tehu u svyho gyn,to se jeste nikam neposilalo,tak jsem ani nevedela ze to byl velkej UZ,proste si am neco meril a bylo

sofieanna
11. kvě 2010

weri , tak to jo, no doufam, ze muj gyn ho ma, protoze ja mam svyho gyn v jinym meste, jeste jsem si ho tu nezaridila...
dex a v kolik jdes k doktorovi?
sim, jak ktery doktor to dela no...ale tak fungujes i s omezenyma, takze to je ok 🙂

dexonka
11. kvě 2010

ja jdu az odpo v 15.40 oni ty DVD toci vzdycky az odpo az je klid.........

simka01
11. kvě 2010

sofi: jo jo.......

ja chodim take mimo myho doktora...k nam do nemocnice....presne...vetsi obrazovka a vetsi klid....u gyn.to je vzdy jak na bezicim pasu,ze kolikrat nez se rozkoukam mam po.......

ttterysek
11. kvě 2010

já taky nemám neschopenku na neurčito vycházky...a to jsem doma z důvodu pracovních,jako že dělám 3 směný provoz a navíc i víkendy,tak sem zůstala marodit aspoň tak,protože bych to asi neudejchala... ☹ ale přišly mi na kontrolu už 2x a teď dlouho nic,tak snad už nikdo nedojde,já to totiž až tak moc nedodržuju,ono se to ani nedá,když je hnusný počasí v době když je vycházka,tak přece nepovalím do obchodu nebo na poštu,jdu prostě tehdy,když je pěkně a o víkendu to vůbec nedodržuju.To je fakt na prd ty omezený 😢

sofieanna
11. kvě 2010

no muj gyn ma 3D, ale ma malou obrazovku ...tak snad me nikam posilat nebude...
weri, ja taky delam to co mi rekne a tam kam me posle, to co mi da.. jsem jako robot
🙂
sim, tak, nesmis to tak resit... a proste zit normalne.. 🙂

simka01
11. kvě 2010

ted mi doslo,ze zitra mam sama doktora........... 😉 ten mesic zase utekl a snad uvidim mimi a doufam,ze bude vse ok....podle kopancu by mohlo....vcera radil od 11 do 12 a ja nemohla usnout...sycak maly.....ale aspon vim,ze tam je...ze?

dexonka
11. kvě 2010

ja mam nemocenskou taky malo,mam ji totiz ted jen z polovicniho uvazku..

ttterysek
11. kvě 2010

já taky na ten velký UZ musím do Brna a ne tam kde mám doktora a už se na to hrozně těším 🙂 jdu tam za 2 týdny

dexonka
11. kvě 2010

teri a jak mas ty vychazky

dexonka
11. kvě 2010

sim a teri: tak to uz se moc tesite co🙂 na kontrolu🙂)

simka01
11. kvě 2010

tttery: myslim,.ze plno zenskych-holek takhle dela....chtela bych videt je samotne...vikend,krasne pocasi a my pocitame,kdy muzem a kdy domu......

sofi: kdyz ma doktor 3D...to zavidim....ja i na to 3D musela uplne jinam...a jeste na tajnaka....doktor to moc nemusi....a nechapu proc...

simka01
11. kvě 2010

dex: ty jedna.........neprivolej to.... ☹

dexonka
11. kvě 2010

sim: asi jeho jesitnost,jinak to taky nechapu,co na tom ze se u toho UZ chces taky trochu pobavit..........

sofieanna
11. kvě 2010

no tak doufam az budu chtit tak mi muj doktor da ty neomezeny ...byla bych 2 mesice na nemocensky a pak 2 mec. pred porodem se chodi na tu materskou uz ne....takze tak ...

dexonka
11. kvě 2010

sim: jeeeee ja myslela GYN KONTROLY 😀 😀 😀 😀 😀 ted jsem porad premyslela co nemam privolavat,ty druhy,ty fakt nemyslim🙂

simka01
11. kvě 2010

dex: asi....je sice fajn doktor,ale ma tam jednu svoji obrazovku a jednu v rohu na zdi........tak to asi vidi,jako konkurenci.......jo a nedavno jsem cetla,ze mimi nemaji radi UTZ....ze pry je to simra...tak vzdy rikam prckovi,at to vydrzi...ze aspon budemem videt,jak nam roste a zda je v poradku....

weri1
11. kvě 2010

na mě kontroly nechodí,když nemám časově omezený vycházky,nemají kdy přijít
tery: jak na tebe mohla přijít kontrola když máš neomezený vycházky?

dexonka
11. kvě 2010

sim: to je hezky jak s mimiskem komunikujes🙂

simka01
11. kvě 2010

dex: a h a !!!!! 😀 😀 tak beru zpet.......jasne...tesim se....ale uvnitr vzdy hloda maly trpaslik.,zda bude vse ok...ale to je asi normalni.....

dexonka
11. kvě 2010

ja pochopila ze tery prave nema neomezeny

dexonka
11. kvě 2010

sim: ja si nic spatnyho nepripoustim,jen vse v poho🙂

simka01
11. kvě 2010

dex: v sobotu zacal kolem te 11 vecer a tatk anebyl doma...ja rikam,je zlaticko,ty kopes a tatku doma nemame....a dalsi a dalsi.....a zacla jsem brecet.....prislo mi to strasne smutny a hezky zaroven.......kamaradk apsala na tema komunikace s briskem clanek a otiskly ho v jednom casopisu pro maminky......je to dokazany,ze od 16.tydne slysi tvuj hlas a potom te poznaji ....a pry si kolikrat i pamatuji pisnicku nebo basnicku......co slysely miminka v brisku....je to stejne zvlastni...

weri1
11. kvě 2010

dex jo jo máš pravdu já to blbě pochopila u terry

weri1
11. kvě 2010

sim: to máš pravdu,pozná hlas tvůj a přítele.Ten můj když je chvilku doma pořád na něho mluví a já mu zpívám rozvíjej se poupátko,tu jedinou umím a z mobilu mu pouštím Elišku

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru