• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr

20. června 2010 
sofi: ten velkej utz je určitě povinnej
11. kvě 2010 v 10:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale tvůj doktor ti to řekne sám,já se na nic neptám a jdu tam kam mě pošle :slight_smile:
11. kvě 2010 v 10:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
weri: jj povinnej je,jde tam o to mereni to je pravda,ale aspon u nas je dost rozdil jestli mi ho dela muj gyn,kde je pidi obrazovka na ktere nic nevidim,nebo pracoviste kde je super plazma a k tomu bezva vyklad.......
vetsinou u svyho gyn ani nevis ze to velkej UZ je
ja myslela ze to posilani povinny neni,jinak UZ jako takovej je
11. kvě 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tripple testy jsou presny asi tak na 60%, takze velke casti maminek udelaji v hlave akorat zmatek a plodi dalsi nasledujici vysetreni, ktere se casto ukazou jako zbytecna. To je muj nazor.
Nechapu proc pojistovny neproplaceji radeji kombinovany test v I. trimestru, ktery je mnohem presnejsi.
11. kvě 2010 v 10:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě že můj dr má jen menší obrazovku,proto posílá jinam§
Kde malýmu změřili i obvod hlavičky,stehenní kosti,ty vady atd....
11. kvě 2010 v 10:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
sofi: prijdou....tak mi ma kdo napsat neco....pri nejhorsim.....a navic sebrat mi to malo......stejne to je po 2 mesicich spis takova odmena....a holky kolem me,co byly doma...pry kontrola k nam nechodi ...a pry doktor da seznam zlobivych pacientek.....snad tam nepatrim..ja to moc resila....ale pritel rekl,ze se na to mam vyprdnout...tak delam....a je mi lip....
11. kvě 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to je pak krasny zazitek ,jeste kdyz ti to prepne na 3D ,ja kdyz byla v prvnim tehu u svyho gyn,to se jeste nikam neposilalo,tak jsem ani nevedela ze to byl velkej UZ,proste si am neco meril a bylo
11. kvě 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
weri , tak to jo, no doufam, ze muj gyn ho ma, protoze ja mam svyho gyn v jinym meste, jeste jsem si ho tu nezaridila...
dex a v kolik jdes k doktorovi?
sim, jak ktery doktor to dela no...ale tak fungujes i s omezenyma, takze to je ok :slight_smile:
11. kvě 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jdu az odpo v 15.40 oni ty DVD toci vzdycky az odpo az je klid.........
11. kvě 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
sofi: jo jo.......

ja chodim take mimo myho doktora...k nam do nemocnice....presne...vetsi obrazovka a vetsi klid....u gyn.to je vzdy jak na bezicim pasu,ze kolikrat nez se rozkoukam mam po.......
11. kvě 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky nemám neschopenku na neurčito vycházky...a to jsem doma z důvodu pracovních,jako že dělám 3 směný provoz a navíc i víkendy,tak sem zůstala marodit aspoň tak,protože bych to asi neudejchala... :frowning2: ale přišly mi na kontrolu už 2x a teď dlouho nic,tak snad už nikdo nedojde,já to totiž až tak moc nedodržuju,ono se to ani nedá,když je hnusný počasí v době když je vycházka,tak přece nepovalím do obchodu nebo na poštu,jdu prostě tehdy,když je pěkně a o víkendu to vůbec nedodržuju.To je fakt na prd ty omezený :cry:
11. kvě 2010 v 10:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no muj gyn ma 3D, ale ma malou obrazovku ...tak snad me nikam posilat nebude...
weri, ja taky delam to co mi rekne a tam kam me posle, to co mi da.. jsem jako robot
:slight_smile:
sim, tak, nesmis to tak resit... a proste zit normalne.. :slight_smile:
11. kvě 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted mi doslo,ze zitra mam sama doktora........... :wink: ten mesic zase utekl a snad uvidim mimi a doufam,ze bude vse ok....podle kopancu by mohlo....vcera radil od 11 do 12 a ja nemohla usnout...sycak maly.....ale aspon vim,ze tam je...ze?
11. kvě 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam nemocenskou taky malo,mam ji totiz ted jen z polovicniho uvazku..
11. kvě 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky na ten velký UZ musím do Brna a ne tam kde mám doktora a už se na to hrozně těším :slight_smile: jdu tam za 2 týdny
11. kvě 2010 v 10:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
teri a jak mas ty vychazky
11. kvě 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
sim a teri: tak to uz se moc tesite co:slight_smile: na kontrolu:slight_smile:)
11. kvě 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tttery: myslim,.ze plno zenskych-holek takhle dela....chtela bych videt je samotne...vikend,krasne pocasi a my pocitame,kdy muzem a kdy domu......

sofi: kdyz ma doktor 3D...to zavidim....ja i na to 3D musela uplne jinam...a jeste na tajnaka....doktor to moc nemusi....a nechapu proc...
11. kvě 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dex: ty jedna.........neprivolej to.... :frowning2:
11. kvě 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
sim: asi jeho jesitnost,jinak to taky nechapu,co na tom ze se u toho UZ chces taky trochu pobavit..........
11. kvě 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
sim: jeeeee ja myslela GYN KONTROLY :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ted jsem porad premyslela co nemam privolavat,ty druhy,ty fakt nemyslim:slight_smile:
11. kvě 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak doufam az budu chtit tak mi muj doktor da ty neomezeny ...byla bych 2 mesice na nemocensky a pak 2 mec. pred porodem se chodi na tu materskou uz ne....takze tak ...
11. kvě 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dex: asi....je sice fajn doktor,ale ma tam jednu svoji obrazovku a jednu v rohu na zdi........tak to asi vidi,jako konkurenci.......jo a nedavno jsem cetla,ze mimi nemaji radi UTZ....ze pry je to simra...tak vzdy rikam prckovi,at to vydrzi...ze aspon budemem videt,jak nam roste a zda je v poradku....
11. kvě 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
na mě kontroly nechodí,když nemám časově omezený vycházky,nemají kdy přijít
tery: jak na tebe mohla přijít kontrola když máš neomezený vycházky?
11. kvě 2010 v 10:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
sim: to je hezky jak s mimiskem komunikujes:slight_smile:
11. kvě 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dex: a h a !!!!! :grinning: :grinning: tak beru zpet.......jasne...tesim se....ale uvnitr vzdy hloda maly trpaslik.,zda bude vse ok...ale to je asi normalni.....
11. kvě 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja pochopila ze tery prave nema neomezeny
11. kvě 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
sim: ja si nic spatnyho nepripoustim,jen vse v poho:slight_smile:
11. kvě 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dex: v sobotu zacal kolem te 11 vecer a tatk anebyl doma...ja rikam,je zlaticko,ty kopes a tatku doma nemame....a dalsi a dalsi.....a zacla jsem brecet.....prislo mi to strasne smutny a hezky zaroven.......kamaradk apsala na tema komunikace s briskem clanek a otiskly ho v jednom casopisu pro maminky......je to dokazany,ze od 16.tydne slysi tvuj hlas a potom te poznaji ....a pry si kolikrat i pamatuji pisnicku nebo basnicku......co slysely miminka v brisku....je to stejne zvlastni...
11. kvě 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dex jo jo máš pravdu já to blbě pochopila u terry
11. kvě 2010 v 10:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
sim: to máš pravdu,pozná hlas tvůj a přítele.Ten můj když je chvilku doma pořád na něho mluví a já mu zpívám rozvíjej se poupátko,tu jedinou umím a z mobilu mu pouštím Elišku
11. kvě 2010 v 10:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek