• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr

20. června 2010 
weri: teri to tam tak blbe pise ze prave jsem sama nevedela :slight_smile:
sim:u nas asi bude slyset hudbu z radia a jak se bavim s prckem,jinak ja s mimiskem nejak moc nekomunikuju:frowning2:
jj vim jak to myslis ze pritel zrovna nebyl doma kdyz byla takova prilezitost:-/
11. kvě 2010 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
jdu dat tu sprchu nebo se tam uz nikdy nedokopu...
11. kvě 2010 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
..........dex: neutop se.......... :slight_smile:
11. kvě 2010 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
tak a objednávka udělaná. vyhrálo to modré z medvídkama,.Volala jsem manželovi.modré nebo fialové,řekl modré :slight_smile:
jinak jsem ještě koupila matraci,chránič na matraci a dvě prostěradla a podložku na přebalovák
11. kvě 2010 v 10:59  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
kupujete veci vetsinou pres internet? je to lepsi???
11. kvě 2010 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
já si to vždy omrknu v obchodé a pak to objednám přes net.
11. kvě 2010 v 11:03  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
ja prave nevim jak to mam pak kupovat, jestli je to lepsi pres internet nebo v obchode, ale osobne moc pres internet veci neobjednavam, bojim se, aby vypadaly stejne, nebo aby to nebyl klam ...tak nevim no ....
11. kvě 2010 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
já mám vše z internetu a zatím v pohodě. ale jak říkám nejdřív to omrknu v obchodě
11. kvě 2010 v 11:12  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
weri:právě,že nemám neomezený :cry: mám dopoledne 10-12 a odpoledne 14-16 což je na prd
11. kvě 2010 v 11:30  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
zase sem tu chvilku nebyla a zase plno čtení... :wink: musela jsem dělat oběd,než přítel odešel do práce.Poprvé se mi stalo,že se snědl celý hrnec polívky a to sme na ni byly jen 2 :grinning: a byla to obyčejná vývarovka s domácí drobénkou...no jsem ráda,že chutnala :slight_smile: jinak druhýho jídla se bohužel nedočkal,tak to bude mít až přijde z práce,dělala jsem kuřecí nudličky na kari se špagetami.Co ste dělali nebo děláte na oběd dnes vy???
11. kvě 2010 v 11:36  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
janak já nakupuji taky většinou přes net,buď z aukra nebo z bazárků,ale mám i plno nových věcí,které mám koupené v obchodě.Většinu věcí seženeš v pohodě přes net a hlavně takový plínky dost levně!!!ale takový olejíčky a kosmetiku celkově budu kupovat asi v tesku a lékárně.Ale rozhodně se na netu dá koupit za dost dobrý ceny :wink:
11. kvě 2010 v 11:39  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a když ste byly u té komunikace s mimi...na můj hlas ani moc nereaguje,ale když slyší taťku,tak cítím pohyby...a to mě mrzí,protože já na mimčo mluvím skoro pořád a hladím ho přes bříško a pohyby nikde,ale je to zvláštní pocit...je to moc pěkný,když už cítím aspoň takový jakoby otáčení :slight_smile: těším se až ucítím pořádný kopanec,ale doufám,že nebude moc bolestivý... :unamused:
11. kvě 2010 v 11:43  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj těhulky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Všem pěkný týden a jen samé krásné zprávy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já včera celý den cestovala-do Prahy k Apolináři na kontrolu-hematologie,screeningový UZ(trval 20 minut!!,dělali mi cervikometrii+kontrola u pana doktora,omrkla jsem kočárky a nena ne si vybrat pořád jestli Muru 3 nebo 4...jsou oba krásné,tak bude muset rozhodnout manžel,pak Ikea a nákupy drobné :stuck_out_tongue_closed_eyes: Koupila jsme látku do pokojíčku na kapsář,polštářky...,3 osušky pro malou,závěsný kapsář už hotový,který pověsím na trám vedle postýlky a naplním plínkama :grinning:
No prostě pěníze lítají vzduchem :grinning: Už 4.lékař nám potvrdil holčičku,takže je to tutovka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
V pátek nás čeká 4 D UZ,tak jsem si včera ani fotku nevzala,počkám si na ut páteční :sweat_smile:
Pan doktor překontroloval na UZ vše nanovo,mozkové komory,vnitřnosti,průtoky pupečníkem!!!Riziko předčasného porodu před 33. týdnem mi vyšlo na 0 . 67 desetiny %,takže nááádhera,malá má váhový odhad 730 gramů :wink:
Tohle všechno mi dělají kvůli trombof.mutacím,aby se vidělo,že malá nezaostává v růstu,nic jí nechybí a nehrozí nám předčasný porod.Bohužel tohle všechno může být následkem trombofilií+ ještě to nejhorší,ale na to všechno si píchám denně injekce na krev.Tak říkal pan.dr.,že je vše naprosto OK a nemám žádná omezení a můžeme být v klidu.
Další kontrolu u nich máme na konci června.....uffffffff.

JInak vítám Sofii :grinning:

Holky,co Sara ...neozvala se vůbec??? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
11. kvě 2010 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky máme dobré zkušenosti s nakupováním po netu,vše zatím OK :grinning: Objednáme i kočárek,pže ceny se šíleně liší...pak si ho jen u nich v obchodě vyzvedneme a nebo nám ho doručí až domů.To ještě uvidíme.
11. kvě 2010 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Boxi,ja se divala vcera na jeji fotoblog a nic noveho tam nema tak nevim co s ni je.....
jinak vidim ze ses v nakupovani pekne rozjela..:slight_smile:
divala ses na muru ,brutus tam pise nove poznatky......
11. kvě 2010 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tak mi řešíme pořád dilema s barvou. už vybíráme jen ze dvou. Od modrýho jsme upustili,takže ´teď já chci jednu barvu a manžel radši druhou,jsem zvědavá jak to dopadne
11. kvě 2010 ve 12:27  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
teda Vy jedete, od rana zase tolik stranek...:slight_smile:
ani jsem Weri nestacila rict, ze se mi libi to kostickovane... :wink:
no to je nevyhoda toho, ze sedim v praci a ted tu toho mam opravdu dost, takze absolutne nestiham...
ale jsem rada, ze muzu v pohode do prace, kdyz slysim, jaky to mate slozity s tema vychazkama...
co se tyka nakupovani, tak mam taky dost veci pres net, ztim vse OK, ale neco jsem nakupovala i v normal obchode. Jak rika Weri, chce to omrknout nazivo a pak porovnat ceny.
11. kvě 2010 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Weri, ten s tema kruhama :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
taky se mi víc líbí ten s kruhama :wink:
11. kvě 2010 ve 12:35  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ja se taky pridavam ke kruhum,je zajimavejsi
11. kvě 2010 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ale ten druhej je taky peknej, mne by nevadil
11. kvě 2010 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
jj jak pise Baru,oboji jsou hezky,jen ten druhej ma plno lidi,myslim ty kyticky,ale kruhy jsou neproflakly
11. kvě 2010 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
....jsem po obídku.....jeste ted funim.......ja mam plno veci pres net a jsem max spokojena.......a co se tyce kocarku a postylek...ty si nejdriv omrknu a potom koupim....

holky....mam vyfocene brisko...pekne povyskocilo....co?
11. kvě 2010 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
pekny, Simka! :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak Kami, jeste reaguju na tu renovaci postylky, je to FAKT VO*ER! Myslim, ze to za ty usetreny prachy nestoji, ja mam tu postylku z 5-ti dilu a v nedeli jsem udelala za 4 hodiny jeden, takovy to celo.... :angry: Kdyz si vezmi, ze ji maji v Ikea za 700 Kc...
11. kvě 2010 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
simi: tak to je krasa:slight_smile: takovej kusanec,je to jen dobre
11. kvě 2010 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Simka-tééééda,Ti vykouklo konečně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hurá,si to můžeš užívat s okolím konečně :grinning: už to musí být vidět i na Tobě,že :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2010 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Dexi-jdu si dohledat Brutuse,co píše....ale mě se prostě stejně jinej kočárek prostě ne a ne zalíbit,buď mi vadí kolečka(a to dooost často :unamused: ) nebo cokoliv jiného až hodně vysoká cena.
11. kvě 2010 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
dekuji.......az se cervenam....vzala jsem to hodne z blizka...jeste kdyz mam mikcu ,tak to spis vypada,jak prepapane,ale je tam!!!!!! mam radost.....uz bylo na case....jupiiiii.....holky,sice je chlupate,ale heboucke a krasne....furt si ho hladim....lasku moji :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
....holky,ja mam radost i z vas!!!!! konecne mi pisete,ze tam je!!!!! diky diky diky !!!!
11. kvě 2010 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek