II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

simka01
12. kvě 2010

kami: a h a...... 🙂

jdu se holky koupat apod...pak jedu k tomu doktorovi...tak se mejte...odpoledne se ukazu a zjistim,co jsem prosvihla...papa

dexonka
12. kvě 2010

holky diky🙂
sim: to nechapu proc te objednava na tak pozde kdyz musis hladovet.........
jj myslim ze je to lepsi vedet,mas pak konktetni predstavu na koho se mas tesit a je to uplne jine,nez kdyz nevis....

dexonka
12. kvě 2010

sim: papa a dobre porid.......

emispheare
12. kvě 2010

sim - no ono to zas tak za dlouho není 🙂 pá
dex - já si to myslím taky... navíc já jsem taková tlama, že bych to stejnak nevydržela 😀 😀 😀 😀 😀

dexonka
12. kvě 2010

emis: vidim ze mas fotku s konikem,ted taky jezdis kdyz si tehu??

emispheare
12. kvě 2010

Dex - nene nemůžu,.. to je fotka ještě z dob, kdy sem řádila na beremku 😀 U mě funguje zákon schválnosti - takže radši nic nepokoušim, ale chybí mi to,.. i když jsem to poslední dobou moc časově nestíhala,.. vlastně od té doby, co jsem zjistila, že jsem těhu - cca 9 týden jsem skončila skoro se všim ,.. i když bych chtěla aspoň chodit cvičit,.. jenže nikdo v mém okolí těhu není a samotný se mi chodit nechce - na to sem moc velkej srab 😒 navíc u nás na vsi 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dexonka
12. kvě 2010

emis: no ja si prave rikala ze by to asi nebylo to nejvhodnejsi,ale za konikama chodis ne....
vy byste chtelu radeji holcicku nebo chlapecka........vim ze je to jedno,ale kazdy si vzdycky neco preje vic.......

emispheare
12. kvě 2010

Dex - abych řekla pravdu nechodim , protože bych se neudržela ,... navíc mám kamarádku celkem z ruky a časově to nestíhám,... no , oba spíš kluka,.. ale jak říkám, mám štěstí, tak to bude holka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no co už , svět se nezboří a já s tím nic neudělám 😀 😀 😀 😀 beru to s nadhledem - ale teda hadříky, co mám doma - tam převažuje modrá barva 😀 😀 😀 😀 , ale i holčičce bude slušet 😀 😀 😀 😀 😀 Co ty? Splnil se sen? 🙂

dexonka
12. kvě 2010

no ja poprve chtela chlapecka a toho mame takze ted me to bylo uuuplne jedno, ted kdyz cekam holcicku tak pujdu uplne do neznama,tak se tesim hlavne na ty vlasky a to oblikani,se vyradim🙂))
jeee tys zmenila fotecku.-))

elfka11
12. kvě 2010

Dex:Krásné 🙂 páreček

elfka11
12. kvě 2010

A to oblečení to se fakt vyřádíš,taky pořád koukám na to holčičí 😀

dexonka
12. kvě 2010

jj tesim se na ty saticky,ruzovou,sponecky atd🙂)
ale pravda e ze na 25 procent je mi lito ze to chlapecek neni,skrz malyho,by mel partaka,ale kdyby to bylo obracene tak by mi zas bylo lito holcicky🙂)

emispheare
12. kvě 2010

Dex - no jo , bylo na čase - po těch letech 😀 😀 😀 tohle si moje máma říkala taky a pak se nestačila divit 😀 😀 😀 😀 😀 česat neměla co, protože jsem byla na ježka , šaty sem měla na sobě minimálně a teď to dohánět - to se nedá 😀

dexonka
12. kvě 2010

emi: no ja spoliham na to ze prvnich par let si to vydobiju a pak uz to nejak preziju,ty sponecky atd je stejne hezky jen na maloskach...

elfka11
12. kvě 2010

Dex:To je pravda,vše má své 🙂

emispheare
12. kvě 2010

dex - když se podívám po našem centru - tak tady to nenosej malé slečny, ale.... je pravda , že to vypadá moc pěkně 😀 😀 😀 😀 se celkem bavim
chtěla jsem se zeptat, čím si aktualizuješ diskusi? Já to tady přepínám jak divá,...
Elfka - jaká barva u tebe vyhrává? Růžová?

dexonka
12. kvě 2010

ja si aktualizuji nahore na pc tim zelenym....
jinak mam jeste par jinych temat tak jsem si je dala do oblibenych a precvakavam🙂

elfka11
12. kvě 2010

Emi:Taky pořád skáču 🙂 po stránkách.Nejsem zastánce vše růžové,mám ráda oranžovou,zelenou, fialovou,modrou a na ty holčičky se to dá kombinovat. 😀

dexonka
12. kvě 2010

elf: emicku jsme chteli porpve,ted mame preemickovano🙂

elfka11
12. kvě 2010

Dex::Jo jo já zatím nikoho neznám,ale co se týče používání tak ted je prý Ema v kurzu.Mě se dříve líbila Sára,Elen

emispheare
12. kvě 2010

Elfka - tak teď si mě potěšila, aspoň nejsem jediná,... budu na to muset něco vymyslet 😀 😀 😀 😀 😀 mně se třeba strašně líbí hnědá barva - sem z ní úplně hotová 🙂
Jak teda žiju v domění, že budem mít kluka, tak sem mu koupila takovej ten Paroubkovskej svetr - jestli víš, co tím myslím,.. do véčka a kosočtverce 😀 😀 😀 😀 😀 - pak už mu jen čísnem patku a vyrazíme do víru velkoměsta 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Dex - no jo, tady to má někdo na háku 😀 😀 😀 😀 😀

dexonka
12. kvě 2010

no ja taky nechci jen ruzovou,ale tim jsem chtela rict ze pro chlapecka se moc ruzova nehodi,nerikam ze ji nemuze mit,jinak miluju hnedou taky takze budu kombinovat,u nas je strasne moc veci na holcicky a pro kluky nic moc.........

emispheare
12. kvě 2010

Elfka - tak Sára se líbí mně - ale to je jediné ženské jméno,..

Dex - tak jako mít ji může, ale pak ty následky 😀 😀 😀 😀 😀 I když je pravda, že mám takový moc pěkný body s bagrama 😀 😀 😀 😀

a jste pro klasické dupajdy, nebo polodupajdy? Mně osobně se moc klasika nelíbí, takže náš Hugo bude mít spoustu polodupaček a tepláků 😀 😀 😀 😀 😀

dexonka
12. kvě 2010

no ja budu davat to i to,nechci zadny ty nazehleny s limeckama,ale jinak je to nekdy lepsi,kdyz ty miminka porad lezi.....

dexonka
12. kvě 2010

a na spani jsou super overalky a pokud bude hodne vedro tak bodycka......

emispheare
12. kvě 2010

no, tak u mě asi moc vedro nehrozí 😀 ale mám to v plánu podobně 🙂

ha už jsem na to přišla
Elfi - F5 - ta Ti zaktualizuje všechno 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dexonka
12. kvě 2010

jj myslim ze tohle leto extra horko nebude,tim lip pro mrnousky,hlavne at neprsi

weri1
12. kvě 2010

holky já mám na spaní overálky a na nošení bodýčka dupačky a polodupky. a košilky a kabátky 🙂

elfka11
12. kvě 2010

Taky si myslím,že konec toho těhotenství a pro mimi se nám to ohledně počsí vyvedlo,zatím jak to vypadá 🙂

emispheare
12. kvě 2010

Weri - košilky, jako nátělníky? Nebo takový ty andělíčky? Kabátků máš kolik? Já jsem spíš brala mikči
Dex - jak pro mimouše, tak pro nás - aspoň nebudem tolik otýkat 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru