II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

dexonka
12. kvě 2010

holky ja jak v noci nepiju tak pred tim testem jsem mela ale takovou zizen a k tomu "napoji" myslim ze cim se blizis ke dnu tim je to horsi,me bylo zle potom,jako ze strasne horko a byla jsem rada ze jsem si mohla doma lehnout
weri: myslim ze tys musela sedet celou dobu primo tam ne??

weri1
12. kvě 2010

já ne,mám to kousíček od baráku,tak jsem si šla lehnout domů,ale i tak mě bolela hlava celý den 😀

emispheare
12. kvě 2010

Dex - jsem si to představila - něco jako já na snowboardu 😀 😀 😀 😀
Weri - fakt to stačí? mě to tak napadlo včera, když jsem koukala na fotky a uvědomila jsem si , že tam vlastně žádnej podklad skoro není

weri1
12. kvě 2010

já nevím,přece si do kočárku nebudeš kupovat ještě matračku,aspoň jsem to nikdy neviděla,my tam máme podklad na kterým mimi leží

dexonka
12. kvě 2010

jj weri: ja prave taky,neumim si predstavit ze bych si nelehla...
emis: a co si tam chces dat.......

weri1
12. kvě 2010

holky manžel říkal ať si barvu kočárku vyberu,ale zase je mi líto,že o tom rozhoduji já. tak nevím jes´tli nemám ustoupit. Přeci jen má taky nárok něco vybrat

dexonka
12. kvě 2010

weri: nechces tu tabulku dat i sem??

weri1
12. kvě 2010

možná ustoupím,vždyť je to jen barva 🙂

simka01
12. kvě 2010

dex: ja ze pribrala deset deka....prcka dnes nemeril,jen poslouchal srdicko......sice pribirame malo,ale aspon neco...

weri1
12. kvě 2010

jednodušší by bylo přihodit tě k nám 🙂
u nás chci aby antana udělala tu co mají na zářijovkách,tam je fakt super a jedna ji tam má uloženou v albu

simka01
12. kvě 2010

dex: mam astma....ktere se melo lepsit,ale ted se to horsi...jak pry prcek si bere vice kysliky a branice se napina....tak uvidime....uz takhle si strikam spreje mene....pry to mimi nevadi,ale i tak se bojim....

weri1
12. kvě 2010

simka: vidím,že ty to máš se zdravým taky na prd
u mě se alergie zatím neobjevila,poprvé za 18 let,tak snad to do porodu vydržím 🙂

dexonka
12. kvě 2010

weri: tak to se mrknu teda
jak jen barva,kolecka a kvetinky......
sim: aha vy mate digitalni???

emispheare
12. kvě 2010

no to já právě nevim,... ale asi nic, max deku nebo tak, jen mi to přišlo, že to bude mít tvrdý
Veri - ale převážně s tím kočárkem budeš jezdit ty,... 🙂

simka01
12. kvě 2010

weri: na batolatku maji hezke vecicky...take par kousku mam,ale presne,jak pises...za 3 objednavky mi 3krat volala,ze tohle neni,zda muze jina barva.....ale veci prisly,byly hezke....ale take uz koukam jinde...

dexonka
12. kvě 2010

sim: s tim astmatem je to na pipi teda....jsem zvedava co ti tam poradi....

weri1
12. kvě 2010

já vím,ale co bych pro manžela neudělala,mě se líbí oba,jen mi připadá víc zajímavější s těmi kruhy.

simka01
12. kvě 2010

weri: jo,jo....to mi povidej...... 😉

dexonka
12. kvě 2010

a ten kruhovej neni i v bile??

weri1
12. kvě 2010

mě dvakrát na batolátku zrušili 3 věci a teď podruhé se mi ani neozvali,že by to neměli,musela jsem jim psát maila já.po týdnu a pak zase po týdnu.
celkem 14 dní jsem čekala a nic
dnes mi přišlo z aukra léhátko od Chicca,je fakt super jako nové

weri1
12. kvě 2010

dex: není,mě se u toho dorjana moc barvy nelíbí.

simka01
12. kvě 2010

dex: no,jako vzdy...budu foukat do trubicky,kterou sotva udycham...pak vypiju napoj a zase dycham....apod.....a potom dostanu novy inhalator....a tak je to porad stejne....a potom zase zjisti,ze je neco spatne.....pane jo.....hlavne,at pak prcek nema nic podobneho....i kdyz tatinek ma neco podobneho :..jsme parecek..jsme se hledali... 🙂

weri1
12. kvě 2010

holky tak jsem se dala na novou práci,ale je tu jeden dost velkej problém,musím volat lidem na inzeráty a to já neumím.Myslela jsem že to zvládnu ale bojuju s tím už 14 dnů.Nejhorší je že musím začít,protože se nemůžu pořád vymlouvat člověku,kterej mě k tomu doved.Vím,že to je jen telefonát,ale já nevím jak se odhodlat a zavolat
I když jsem viděla že to nic není,že lidi reagují normálně,ale jde o to první zavolání.

emispheare
12. kvě 2010

simka - to je síla,... k doktorovi na lačno a ještě tohle

lucielp
12. kvě 2010

Weri, z toho si nic nedělej. já se také s tatínkem snažila radit co by se mu líbilo a co ne. Nakonec jsem to vzdala a vybrala si sama. Jo a já jsem pro ten zelenej 🙂 a pak ti ho budu tiše závidět 🙂 Také jsem ho prvně měla 🙂
No a dnes jsem zařídila tu svatbu. Bereme se 26.6..2010 v 11:30. Partner o tom ale ještě neví. Dnes jsem byla na radnici a měli už jen tenhle datum. Pak jem červenec a to mi přijde dlouho. Už takhle to je naknop 😀 No nic vyplnila jsem papíry až se nám táta probere po noční tak podepíše a je 😀 😀 😀 Ješte jsem zařídila oběd, nehty , kadeřnici, odpoledne jedu k fotofrafce, kosmetičce a juknout na šaty. To je fofr 🙂 🙂 🙂

dexonka
12. kvě 2010

weri: no ty kyticky ale jsou taky moc hezky,takze at vyberes jakykoliv dycky to bude vyhra...
to lehatko myslis jak mas v albicku,je moc pekne,miloucke

sim: tak to je drastarna,ja myslela ze te vysetri i jinak ......

dexonka
12. kvě 2010

weri: no ty kyticky ale jsou taky moc hezky,takze at vyberes jakykoliv dycky to bude vyhra...
to lehatko myslis jak mas v albicku,je moc pekne,miloucke

sim: tak to je drastarna,ja myslela ze te vysetri i jinak ......

simka01
12. kvě 2010

jo...jo....
weri: chapu te...ja bych taky cekala,nez se odhodlam...ale jde o prvni zavolani a potom by to melo jit...drzim pesti...
emisp: no,ceka me jedno za 2 tydny a druhe za 3....tak se na prvni psych.pripravim a na druhe den pred tim poradne prezeru,at mam zasoby.... 🙂

holky,jak jsme tu psaly o Olynthu.(viz tehotenska ryma)...muze se...jakykoli......muj doktor,co je alergolog mi to dnes dovolil plne...pry to kombinovat...a i prasek na alergii Zodac,Zyrtec,Aereus...dovoleno...

simka01
12. kvě 2010

luci: ty jo...tys radila....setri se....ale gratuluji ke vsemu,datumu a vse zarizenemu...ted jen,at mate hezke pocasi,jste zdravy a vse se vydari podle predstav...a hlavne v klidu...jsi tehulka!!!!

dexonka
12. kvě 2010

sim: fakt me tabletky uplne alergolozka zakazala☹
ale olynth ted jedu,bych asi umrela na nedostatek kysliku
weri: ja bych na to nemela,si dobra zes na takovou praci dala

dexonka
12. kvě 2010

luci: ty si supergirl🙂)) tolik veci zaridit🙂)))))))) to je super..........

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru