Jak poznám mimoděložní těhotenství?

zetpee
25. črc 2018

Holky byla jsem dnes u dr, mám pozitivní testy, ve čtvrtek jsem měla na digi testu 1-2. Dnes mám 5 den zpoždění, bolesti jako při ms ale nic velkého. No ale na ultrazvuku nic neviděla ani dutinku, prostě vůbec nic. Straší mě mimodeloznim těhotenstvím, nabrala mi krev na Hcg a prý když bude větší než 1000 mám jet do nemocnice. Já osobně si myslím, že je těhotenství ještě moc mladé na to, aby bylo vidět. Jaké jsou příznaky u Mimoděložního těhotenství? Docela se bojím. Ve 3 mám volat na výsledky :( Děkuji.

zutinka
25. črc 2018

@zetpee zdravím,z mimodeloznim zkusenosti nemam.Ale pokud jsi tak krátce tak nic vidět nebude.Myslim,že tě zbytečně stresuje!

zetpee
autor
25. črc 2018

@zutinka Kezby si měla pravdu, jsem jako na trní na nic jiného se nemůžu soustředit :( Podle toho digi testu bych měla být max 3-4tt. Že ja tam vůbec chodila takhle brzo.. Počkám si raději na svého dr. Cítím se dobře nic mě nebolí akorát mi vzala citologii.

nenulinecka
25. črc 2018

Podle mě je též brzy... a ani o zvýšené sliznici nic nerikala? Ta na ultrazvuku je videt... dej vedet 🍀🍀🍀

nikolspace
25. črc 2018

Zbytečně tě straší. Takhle brzy na UTZ nemusí být vůbec nic vidět, je to hrozně individuální. Neboj, dopadne to dobře 🙂

zetpee
autor
25. črc 2018

O sliznici neříkala nic.. No už aby byli 3 hodiny a já ji volala.. Achjo. Bude to dobré snad

nenulinecka
25. črc 2018

@zetpee drzime Ti pesticky 🍀🍀🍀 nenervuj se !!! I kdyz je to tezke.

zetpee
autor
25. črc 2018

@nenulinecka moc vám všem děkuji, dám hned vědět až se dozvím výsledky.

veronikaveronikaveronika
25. črc 2018

🍀🍀🍀

zetpee
autor
25. črc 2018

Hky tak je to dobré, Hcg je sice jen 16.1 což je prý tak 3tt. Další ultrazvuk 2.8 🙂 snad už bude něco vidět 🙂

nenulinecka
25. črc 2018

@zetpee tak vidis, tak se opatruj a nestresuj 🍀😍

zutinka
25. črc 2018

@zetpee vidíš!Tak se hlavně nestresuj!

zetpee
autor
25. črc 2018

Moc děkuji holky 🙂

vendelinka08
25. črc 2018

@zetpee jak uz jsem tady psala...nechapu doktory proc strasi mimodeloznim..kdyz tam nemuze byt nic videt tak brzy..a proc te vubec zve na prohlidku...prijde mi ze se chovaji jakoby ani nestudovali...a amatersky..super jak vystrasit mladou tehotnou zenu na zacatku...me si doktor zve vzdy min za 14 dni ode dne kdy zavolam ze mam pozitivni test...ted jsem ho mela v nedeli pozitivni a k dr budu volat az v pondeli...neni kam spechat..stejne nikdo nic neovlivni...takze prosim te nestresuj...

zetpee
autor
26. črc 2018

@vendelinka08 Takhle dr mě vystrasila už podruhé. Poprvé jsem potratila a ona mi jen řekla, že to věděla od začátku. A teď tohle.. Pořád mi to šrotuje v hlavě až z toho nemůžu spát :( Snad už příští týden bude bublinka a v děloze.

zetpee
autor
26. črc 2018

@nenulinecka jinak tu sliznici mám 8,6mm což mi přijde málo, nebo ne?

nenulinecka
26. črc 2018

@zetpee prosim Te, je to naprosto v poradku !!! Nestresuj se, to nepomuze. Vim, potratila jsem, pak znovu a mela jsem strasny strach, aby tam byla, aby bylo srdicko, abychom preklenuli tri mesice, aby se nenarodil predcasne... strach uz budes mit porad. Taky jsem nad tim premyslela nonstop. Vse je, jak ma byt 😘 urcite tam bude.

zutinka
26. črc 2018

@zetpee hlavně klídek!!!Dopadne to dobře! Taky jsem potratila a pak zas.Také jsem měla obavy! A teď mám dvě dítka(škola,školka).

zetpee
autor
26. črc 2018

@nenulinecka Já potratila vloni v září tak mám teď o to větší strach no :( Snad to dobře dopadne 🙂

nenulinecka
26. črc 2018

@zetpee vím, bude dobře, uvidíš. Bala jsem se strasne moc jako Ty. Ale jak vidis , tak se to deje spouste holkam. Prvni potrat potom zdrave miminko 💜 opatruj se hlavne 😘

zetpee
autor
26. črc 2018

Holky tak je to asi špatný.. Začala jsem špinit a drobně krvácet, zatím mě nic nebolí ale stejně to nevypadá dobře :( Achjo..

nenulinecka
26. črc 2018

@zetpee =(

guinea
26. črc 2018

@zetpee Myslím že to drobné špinění může být v tomhle tt i známka uhnizďování, ne?

vendelinka08
26. črc 2018

@zetpee pokud spinis tak to zase tak nevadi...kdybys ale zacala krvacet..tak si zajed na pohotovost. Me doktor rikal ze spineni na zacatku tehu muze byt

zetpee
autor
26. črc 2018

@vendelinka08 Už to asi přestalo, krev jsem měla malilinkato jinak to bylo takové hnedocervene hlenovite. Dala jsem si pomeranč ale je mi na zvracení. Nevím jestli je to z toho nebo z horka :/ každopádně už aby přešlo i tohle. Doufám, že už se to znovu neobjeví.

vendelinka08
26. črc 2018

@zetpee tak zkus byt v klidu a uvidis...ted to proste ovlivnit nejde..take jsem na zacatku tehu a musim verit ze vse bude v poradku...

zetpee
autor
26. črc 2018

Já už mám normálně menses takže nás čeká další snažení..

nenulinecka
26. črc 2018

@zetpee to me mrzi =(

zutinka
27. črc 2018

@zetpee 😔

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru