Ahoj, jsem v 17tt a mimco se stale nechce ukazat. Co myslite ze by to mohlo byt? Spis jen ze zvedavosti, my tam nic nevidime 😁
Dekuji
Ahoj, musela bys mít fotku přímo pohlavních orgánů. Tady nic není vidět. Počkej si na 2. screening. Do té doby se nám mimčo také nechtělo ukázat.
Jde vidět velké kulové
Podle mě to bude holka nebo kluk🙈
Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu
Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník ti poradí v každém trimestru.Zjisti víc o prvním trimestru.Zjisti víc o druhém trimestru.Zjisti víc o třetím trimestru.Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.Nebo také screening v 1. trimestru.Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.Závažná pak je preeklampsie.
Ahoj, musela bys mít fotku přímo pohlavních orgánů. Tady nic není vidět. Počkej si na 2. screening. Do té doby se nám mimčo také nechtělo ukázat.