• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaký máte výtok v těhotenství?

26. února 2014 
zdá se mi že posledních pár dní mám hodně výtoku bílého hustého ale hodně muže to být něčím způsobené
26. únor 2014 v 10:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj nestresuj se tolik :slight_smile:je to normální taky ho mám hodně ani kalhotky pomalu nestíhám prát :grinning: teď už si musím brát intimku ale gynekolog mi řekl že to je normální v těhu některá to má víc některá míň.Citologie mi vyšla ok žádné bakterie nic takže buď v klidu tohleto je v těhu normální.
26. únor 2014 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Taky taky, je to trochu opruz, ale prý normální. Já si k tomu ještě každou chvíli cvrnknu, zvlášť třeba teď, když mám rýmu a kýchám.. :slight_smile:
26. únor 2014 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky to tak mám,pokud to nesvědí a je bez zápachu,tak je to normální....bez intimek taky ani ránu :grinning:
26. únor 2014 v 18:35  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla výtoky celé těhu a byla jsem v pořádku- střídalo se mi to od hustého bílého po čirý vodnatý... Bez intimek jsem nemohla fungovat...
26. únor 2014 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám taky, bílý, někdy trochu nažloutlý.. nesvědí, nepálí... dnes jsem to říkala mudr, zkontrolovala to a řekla že je to v pořádku... takže v klidu :slight_smile: bez intimky taky nefunguju :grinning:
26. únor 2014 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek