Jaký máte výtok v těhotenství?

barborynka
26. únor 2014

zdá se mi že posledních pár dní mám hodně výtoku bílého hustého ale hodně muže to být něčím způsobené

vercula7
26. únor 2014

Ahoj nestresuj se tolik 🙂je to normální taky ho mám hodně ani kalhotky pomalu nestíhám prát 😀 teď už si musím brát intimku ale gynekolog mi řekl že to je normální v těhu některá to má víc některá míň.Citologie mi vyšla ok žádné bakterie nic takže buď v klidu tohleto je v těhu normální.

kamilka007
26. únor 2014

Taky taky, je to trochu opruz, ale prý normální. Já si k tomu ještě každou chvíli cvrnknu, zvlášť třeba teď, když mám rýmu a kýchám.. 🙂

monkapa
26. únor 2014

Taky to tak mám,pokud to nesvědí a je bez zápachu,tak je to normální....bez intimek taky ani ránu 😀

zuzamik
26. únor 2014

Já měla výtoky celé těhu a byla jsem v pořádku- střídalo se mi to od hustého bílého po čirý vodnatý... Bez intimek jsem nemohla fungovat...

makiska1
26. únor 2014

já mám taky, bílý, někdy trochu nažloutlý.. nesvědí, nepálí... dnes jsem to říkala mudr, zkontrolovala to a řekla že je to v pořádku... takže v klidu 🙂 bez intimky taky nefunguju 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru