Je to holčička nebo chlapeček? Foto ultrazvuku

nik123
1. únor 2013

Ahoj maminky a budoucí maminky 😉 Prosím, poradila byste mi některá, co vidíte na fotce z ultrazvuku ve 20. týdnu za pohlaví? Určitě jste foteček viděly už mraky, proto vás žádám o radu...Nechci nikoho ovlivnit, proto svůj tip řeknu později 🙂 Děkuju moc!!!

ejmisek
7. led 2015

Tak dneska se nám krásně ukázalo a podle pí.doktorky je to holčička. Prý měla úplně stejnou fotečku a má doma holčičku. Co myslíte? 🙂 Děkuji za tipy

martisp
24. led 2015

Maminky, co myslíte, že by to mohlo být? je to pořízeno ve 13 tt, doktor tvrdil, že je brzo na určování pohlaví, takže chápu, že také nic nemusí být poznat a je to blbá fotka 🙂 Ale hlavní je, že screening dopadl dobře a mimi je zdravé 🙂 Děkuji za odpovědi

novous
31. led 2015

Co říkáte na nás? Holka nebo kluk? UTZ 16tt

majkylove
31. led 2015

@novous já teda nemám zkušenosti,ale tady bych řekla jasnej kluk 🙂

ivet1987
31. led 2015

@novous To je kluk jako buk 🙂

jaenik
2. únor 2015

@novous Já si také myslím, že chlapeček 😉

michaela_2
2. únor 2015

@novous vám doktor řekl holčičku???? Podle informace ze tvého profilu 🙂. Já bych tedy podle fotky řekla, jasný kluk! je to foceno zespoda, nožičky má krásně od sebe a to mezi nimi, tedy na holčičku nevypadá 🙂

novous
2. únor 2015

No podle mě tam chybí varlátka 🙂 Máme stejnou fotku syna a ta varlátka tam jsou. Tady nejsou

alen_ka
2. únor 2015

@majkylove @ivet1987 @jaenik @michaela_2 teda holky....jak to poznáte??? 🙂 já vidím leda fazoli s výrůstkem 🙂

michaela_2
2. únor 2015

@alen_ka ta fotka je zespoda ne z profilu, jak bývá obvyklé 🙂 takže podle mě teda vlastně koukáme na zadeček zespoda no a mezi tím vidím prostě pytlík 😀 ale je to jen můj názor

jaenik
2. únor 2015

@alen_ka Jo jo, přesně, jak píše michaela_2 Ta fotka je zespodu a to mezi nožičkama pupečníková šňůra určitě není 🙂 Jinak v 99% to také nepoznám, ale tohle... tohle výjimečně jsem poznala 😉

alen_ka
2. únor 2015

@michaela_2 aha, já jsem to odhadovala jako ruku 🙂

michaela_2
2. únor 2015

@novous Já mám právě u syna hodně podobnou. U dcery mám samé profilovky, ale co jsem viděla fotky holčiček z tého pozice, tak tam mezi nožičkama nic takto odděleně ,,nevyčnívá''. 🙂

ivet1987
2. únor 2015

@alen_ka Právě, tohle je vlastně jediný dobrý úhel fotky, ze kterého je to krásně poznat 🙂 Ale teda jestli fakt holka tak zírám 😀

michaela_2
2. únor 2015

@ivet1987 Já jsem taky zvědavá 😀 Protože za tohle bych skoro až dala ruku do ohně, že je to klučík. Tak teď musíme vydržet až do července, kdo vykoukne 😉

alen_ka
2. únor 2015

@ivet1987 já jsem zatím ve zkoumání ultrazvuků pole neorané 🙂, tak jsem zase o něco chytřejší 🙂

novous
2. únor 2015

No já jsem také zvědavá. Uvidíme na konci února 🙂

amazonka.k
3. únor 2015

@novous Tohle bude podle mně určitě kluk 🙂

ejmisek
3. únor 2015

@novous Taky bych řekla, že kluk, ale uvidíte při dalším ultrazvuku jestli se miminko ukáže. At je to, to co si přejete 🙂

aklin
3. únor 2015

@novous to je kluk jako buk

bobisek90
3. únor 2015

@novous klucik 🙂

mimi1004
3. únor 2015

Kluk 🙂

koba
4. únor 2015
sopta78
4. únor 2015

@koba ze by holčička? 🙂

jauska333
4. únor 2015

Co myslite, kluk nebo holka, je to Ze 13tt

sweiinst
9. únor 2015

ahoj maminky chtěla sem se zeptat byla ste některá z vás na 4D ultrazvuku ve 28tt (27+5)? Bylo,miminko dobře vidět?mám takového pojucháného pana doktora a stále nevíme co čekáme ,překvapení nechci 😀 ,a už bych chtěla dělat velké nákupy oblečení 😀 ..má některá z vás s tím zkušenosti?předem vám děkuju za odpověď 😉

jajinka25
10. únor 2015

@koba nejspíš holcicka 😉

veru29
18. únor 2015

Holky,jestli se mužů přidat nas včerejší Screening a naše láska mé 3 tehotenstvi ❤️❤️ Pohlaví jeste bohuzel nevíme paní doktorka si netroufla říci jsemm14 tyden a miminko nám krásně zamávalo ❤️❤️Ja mam od zacatku vnitřní pocit kluk,ale je to jen pocit ❤️

veru29
18. únor 2015

A tady jeste jedna ❤️❤️

matahari99
22. únor 2015

Nezkusily byste si typnout podle toho nejakeho vybezku pohlavi? Dekuji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru