• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je to holčička nebo chlapeček? Foto ultrazvuku

29. března 2017 
autor
@kajalka No něco na tom možná bude :slight_smile: Jsem zvědavá víc a víc, všechny argumenty mi připadají celkem opodstatněné :slight_smile: Už vidím, jak se budu klepat na úterý 12.2. a on mi to zas stejně nepotvrdí :unamused: A na 3D jdu až za víc jak měsíc :confused:
2. únor 2013 v 11:35  •  čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nik123 Neboj, to uteče jak voda, hlavně že je mimčo v pořádku. Stejně nic není 100%, to až když se narodí :slight_smile:
2. únor 2013 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@kajalka To je jasné, že zdraví je nejdůležitější, jsem na rizikovém, takže o to víc si to uvědomuju...ale jsem taky jen zvědavá ženská noo :grinning:
2. únor 2013 v 11:50  •  čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky tipuju chlapečka. :slight_smile:
2. únor 2013 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
podle mě je to jasná holka, je tam kávové zrno. To ve předu je pupečník, přece by mimi nemělo tak velkého pindíka :slight_smile:
2. únor 2013 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Tak teď je to 9:6 pro kluka :slight_smile: No neulehčily jste mi to :grinning: :grinning: Ale děkuju vám všem moc za tipy! :wink:
2. únor 2013 ve 12:26  •  čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych řekla holka:grinning:
2. únor 2013 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spíš bych řekla kluk, ale jak píšeš, všechny argumenty pro i proti jsou tu opodstatněné, takže možná i holka :grinning:
2. únor 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka :grinning: 9:7 :grinning: pipinka se snad ještě dotáhne na pindíka nebo co :grinning:
2. únor 2013 ve 12:44  •  čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@zuzi82 Tak, tak...argumenty jsou z obou stran dost neprůstřelné :grinning: Jak jsem psala, sama nevím, k čemu se vlastně přiklonit a už nad tím hloubám víc jak 14 dnů :grinning:
2. únor 2013 ve 12:46  •  čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nik123 Já se už nemůžu dočkat, až se to dozvíš, jsem možná zvědavější, jak ty a to mě o nic nejde. :grinning:
2. únor 2013 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@zuzi82 :grinning: :grinning: slibuju, že hned jak budu vědět, napíšu :wink: Jen nevím, jestli to nebude až v březnu na tom 3D..snad ne...
2. únor 2013 ve 14:10  •  čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nik123 Zajímá mě i vývjo dr. názoru, takže příští týden čekám zprávu. :wink:
2. únor 2013 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzi82 Mi zas určitě řekne, že malý je tááák špatně natočený a vrtí se, že to prostě nevidí :rolling_eyes: A já si snad už vezmu rovnou kartu a půjdu hledat jiného doktora :grinning:
2. únor 2013 ve 14:17  •  čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nik123 já bych řekla kluk
5. únor 2013 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Tak si představte, že jsem se včera náhodou ocitla u dr. (ne mého ošetřujícího) a ač se pokoušel zjistit, co je prcek "zač" tak on se zase bleskurychle skryl a nebylo vidět nic :angry: Já už tedy nevím....ke svému doktorovi jdu v to úterý, tak uvidíme, jestli se alespoň pak ukáže. Je to každopádně neuvěřitelný stydlín! :grinning:
6. únor 2013 v 11:06  •  čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj názor je holka, mám doma podobnou fotku, to mezi nohama je podle mě pupeční šnura :slight_smile:
6. únor 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nik123 Je to holka, co si tak čtu od ostatních čekatelek, tak se kluci ukazujou rádi a holky se schovávaj :slight_smile: Ten náš je tam vždycky rozcapenej jak buddha.
6. únor 2013 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nik123
dle mne kluk jak buk, to co mas zakrouzkovane neni pindula, je to uplne jinde, ja mam podobny utz s klukem a mam todhle na obou stranach, prijde mi to, ze to je nejaky vnitrni parovy organ, mas tam videt toho pindoura a ten u holcicek neni. Mam prvni holku nic takoveho jak ti tam leze ten pindourek :slight_smile:))) videt neslo. U druheho cekame kluka a ten to ma jak u tebe. Krom toho mi prijde ze ti kluci se tam vzdycky takhle rozvaluji s nohama od sebe.
Ale to vis, radeji si pockej, nam nase prvni holcicka ukazal pindulu jednou a i na 3D to bylo nejasne. U holcicek obvykle dost vyckavaji., Na 100procent nam to rekli jen opravdu machri co delaji ve 20tt ultazvuk,. U klasicke gyndy mi delali utz kazdy mesic a nikdy pindulu nebyla schopna presne urcit.
Ovsem ta nahoda ze mas tak sikovne v prostred pupecni snuru taky je. To zakrouzkovane odpovida tomu typickemu kavovemu zrnu. Tak at to dopadne jak dopadne, havne at je prdola zdravy. O to tady hlavne jde vid.
6. únor 2013 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
Holky, moc děkuju za všechny názory, ač se opět dost liší a jsem z nich opět jelen jelenovitej :grinning: :grinning: To je opravdu záhada ten můj malej drobeček :slight_smile: Samozřejmě mi jde v první řadě o zdraví, pohlaví je čistě jen zvědavost, těším se na "cokoli" :grinning: Tak uvidíme, co se z toho nakonec vyvrbí. Jen doufám, že nebudu muset čekat až na porod :grinning:
6. únor 2013 v 11:59  •  čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kajalka Jinak s tím "schováváním"...spíš se prostě opět zas mrskal, než by se vyloženě schovával...dr. najížděl sondou tam a on tam strčil nožičku a pak zas nadskakoval jak blázínek a ne a ne počkat na zaměření :grinning:
6. únor 2013 ve 12:02  •  čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nik123 Je to kluk,pipinka je uplne jinak a je uplne to kavove zrno jak ty rikas,je na jinem miste.Kdyz ma holcicka roztazene nozky,tak je krasne poznat kavove zrno a pipinka.
6. únor 2013 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nik123 ...podle mě je to spíš holčička :wink:
6. únor 2013 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nik123 Mně se zdá nastavené hezky, dr. by to snad měl poznat :confused: Já nevím. My měli na monitoru něco dost podobného a je to ženská :wink:
6. únor 2013 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holka :wink:
6. únor 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak je to 12:11 pro kluka :grinning: :grinning:
6. únor 2013 v 16:55  •  čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@apollo11 Asi by to měl poznat no...na příští těhotenství vyměním doktora, jsem o tom už téměř přesvědčená :rolling_eyes:
6. únor 2013 v 16:56  •  čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si tipuji chlapečka.
6. únor 2013 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme měli stejně natočenýho prcka, a ve 13.tt nám řekli chlapečka - v 16.tt chlapečka potvrdili - byl vidět z jiného úhlu :wink: takže asi tak :wink: za mě tedy kluk jako buk - a nestrašte mě že mu pindík upadne :grinning:
7. únor 2013 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
7. únor 2013 v 15:48  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek