• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je to holčička nebo chlapeček? Foto ultrazvuku

3. prosince 2016 
@rennye only nizsi hodnoty HCG znamenaji holcicku??
15. črc ve 12:58  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (37. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandabox prave ze pry vyzsi nad 50hcg je holka ..nizsi kluk
15. črc ve 13:06  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
@blucifer ja tomu nerozumim...to maji prece vsehcny na zacatku tehu ne?? nebo kdy se ma odebirat HCG??
15. črc ve 13:12  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (37. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@rennye jj jsou to hodnoty z 10tt pri odebirani na NT :slight_smile:
Sakrys,jeste budu hledat,samotnou me to zajima :slight_smile:
@luciiinka87 mne to ted v porovnani s holkama prijde snadnejsi ten pinda :grinning: zadne vsemozne vytirani,olejicek :grinning:

@blucifer tak hod nejake fotky utz
15. črc ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandabox tohle není obyčejný hCG, ale free beta hCG, co se odebírá na screening.
@rennye Já měla teda v 10+2 cca 350, tak podle týhle teorie (a sody a číňanů) to bude holka :grinning:
15. črc v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@xhex aha..tak to ja.nevim ja na screeningu nebyla..skoda no..
15. črc v 15:21  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (37. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@estrellita uz jsem je tu vkladala prvni foto pred 2 lety jasny kluk..druhe fito nynejsi tehotenstvi ze 16tt a treti foto z 24tt.
15. črc v 17:07  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
@blucifer No, ta druhá fotka je také velice zajímavá, se pak vůbec nedivím, že se doktoři pletou v určování pohlaví :wink:
15. črc ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Devcata, to jste mi zas nandaly brouka do hlavy s tim free hcg. Jsem 30. tyden, absolutne nikdo neni schopen rict, co cekame a kdyz splasena letim najit papiry ze screeningu, tak vidim hodnotu 49, 7 IU/I, takze nase miminko asi samo nevi, kym je :grinning:. To je jak naschval. :slight_smile:
16. črc ve 20:19  •  čeká miminko, termín má v září 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacimare Bude to chlapeček, body pro chlapečka :grinning:.
16. črc ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Nooo, brali mi krev v 11.tydnu, takze to urcite o 0, 3 kleslo a tudiz to bude holcicka :grinning: :grinning:
17. črc v 18:15  •  čeká miminko, termín má v září 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,co vidíte?
18. črc v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@maxinkaa Bohužel tam nic nevidím :frowning2:
18. črc ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Co myslite? Dekuji
18. črc ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Dole je zadek asi a nohy ma smerem doprava, ma je za hlavou..
18. črc ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@jarpa111 já vidím holčičku :relaxed:
18. črc ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@elinkav myslíš, že ten pahejlek není pindík? to by bylo asi moc velké co? :slight_smile:
18. črc ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@jarpa111 Já vidím kluka :slight_smile:. Dr. ti to neřekl? Nebo proč se ptáš tady?
18. črc ve 22:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@vanocni_stromecek Rekl, ze vidi holcicku, ale ze si neni jistej pak se po chvilce k.tomu vratil a rekl, zase holcicku..a dneska jsem projizdela utz video a prave co jsem zakrouzkovala, mi prislo jak pindik :D, ale zase kdyz to tes vidim, tak mi to prijde moc velky..a pod tim by to mohla bejt pipi, takovy to kavovy zrnko jak popisuji.. sama nevim a jsem zvedava :D
18. črc ve 22:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@jarpa111@ ja vidim holcicku.
19. črc v 09:51  •  čeká miminko, termín má v září 2016  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jarpa111 vy jste fakt dobry, ja tam vidim jenom sedivou mlhu...
19. črc v 09:52  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (37. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
holka je to :slight_smile:
19. črc v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@jarpa111 myslím, že je vidět kávové zrno a dokonce je delší než co mas zakrouzkovane.. Je protahle podle mě malinko víc doleva :relaxed:
19. črc v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@jarpa111 Holka. Sice nevidím kávové zrno,ale pindíka rozhodně taky ne. Kdyžtak koukni na str. 33,mám tam fotku stejnou fotku kluka a je pindík krásně vidět, pod tím pak dada dávala fotku,ale je to špatně zakroužkovaný,ale pindík je taky vidět...
19. črc v 10:40  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@jarpa111 Mne tu pred 3 lety taky holky psaly vsechny krom par vyjimek, ze je to jasna holka a mam kluka :slight_smile:.
19. črc ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
holky díky moc, snad to ta holčička bude, ne že by mi vadil chlapeček, ale už mám dost nakoupeno ružových věcí, budu věřit doktorovi :grinning:
19. črc ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@jarpa111 A kolikátý tt jsi?
19. črc ve 13:06  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@derinne 24tt, utz byl dělaný 22tt :grinning:
19. črc ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Me to zakrouzkovany taky přijde jak pindik. Ale kuci můžou nosit i růžovou... Je to "trendy" :wink: :grinning: doufám že dáš pak vědět
19. črc ve 13:52  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
@odula mě taky, ale když se na to podívám, tak jako vypadá to tak, ale bylo by to moc velké :grinning: :grinning: Určitě, až budu mít další info, dám :slight_smile:
19. črc v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek