Je to holčička nebo chlapeček? Foto ultrazvuku

nik123
1. únor 2013

Ahoj maminky a budoucí maminky 😉 Prosím, poradila byste mi některá, co vidíte na fotce z ultrazvuku ve 20. týdnu za pohlaví? Určitě jste foteček viděly už mraky, proto vás žádám o radu...Nechci nikoho ovlivnit, proto svůj tip řeknu později 🙂 Děkuju moc!!!

haninen
4. lis 2016

@mariejosef: A to je pindík jo ? Tý brďo já bych to podle toho směru spíš tipla na holku :D ale nejsem doktor :/

janabrozova
4. lis 2016

@mariejosef holky já od 13 tt věděla, že mám holku. zrovna byl u doktorky student a bylo vysvětleno, že pokud je ten vyrusze vodorovně s páteří, je to holka a pokud je vychyleny, je to kluk

janabrozova
4. lis 2016

@mariejosef takže bych řekla asi holka 😉

janabrozova
4. lis 2016

@ellilenka řekla bych že malá princezna

veronika182
4. lis 2016

@ellilenka jasna holcicka

mariejosef
4. lis 2016

@haninen ono je to stejne jedno rekli nam,ze je to pouze typ na pohlavi,ale ja si myslim od zacatku kluk a jen mi to potvrdili kdyby to byla holka bylo by to prijemne orekvapeni

mariejosef
4. lis 2016

@janabrozova no bylo by to hezke mam doma 3 kluky

janabrozova
4. lis 2016

@mariejosef slo o ten 13.tyden a Mimi musí být zboku aby ten výrůstek byl dobře vidět....mi to sedělo. Máme holčičku. Příště by to mohl být kluk 😉

janabrozova
4. lis 2016

@mariejosef jo a taky jsem si spletla fotku před tím, pardon 😃 Ale 3 kluky mít, asi se nemusíš co?! 😀

mariejosef
4. lis 2016

@janabrozova tak jsem z toho jelen mam fotku z boku a jde to tam pekne videt tak uz nevim, kterou fotku jsi spletla a mas pravdu nenudim 😀

janabrozova
4. lis 2016

tak já nevím, možná to byla ta tvoje....oni ti prostě nějak poznali, ale my jsme ten výrůstek měly trochu jinak. byl spíše pritisjly jakoby vodorovne a spíše k bříšku, vy to máte maličko ven možná. Každopádně asi to chce už zkušené oko, já mám 1.ditko a myslím že laik to až tak nepozná. zkusím poslat foto, teď mi nejde navesit

mariejosef
4. lis 2016

@janabrozova ja si myslim ze je to pinda ze to dr.poznala dobre

janabrozova
4. lis 2016

@mariejosef našla jsem foto ze 13.tydne, máme to tam jinak, ale nejde mi to bohužel navesit

janabrozova
4. lis 2016

tak uvidíte, ještě je i brzy...

mariejosef
4. lis 2016

@janabrozova nemyslim citim to tak

irisv
4. lis 2016

Tak ja se pridam...holky, vidite tam neco, co si myslite - holka nebo kluk 🙂 fotka neni nejkvalitnejsi, je prefocena...

haninen
4. lis 2016

@irisv: Nic tam není vidět :/

irisv
4. lis 2016

@haninen díky, bohužel si to taky myslím, ale doufala sem, že má někdo lepší oči než já 😀

janabrozova
4. lis 2016

@irisv podle té teorie co řekli loni mně, tak holka, takto jsme to měli ve 13 tt také....vodorovné s páteří

asashley
4. lis 2016

Já mam jednu z fotek toto 🙂 má zde být vidět, že čekáme chlapečka je to asi noha :D a dole to má být. Pozná někdo?

janabrozova
4. lis 2016

@irisv schválně by mě zajímalo, jestli to bude holka, děj pak vědět 😃😉

janabrozova
4. lis 2016

@asashley tak to vůbec netuším 😀😀😀

asashley
4. lis 2016

@janabrozova :D ani my ne :D někdo nepozná ani že je to noha asi :D

janabrozova
4. lis 2016

@asashley možná, že když tu fotku otočíš doleva na výšku, tak to tmavé by mohlo být ono a nožka?

asashley
4. lis 2016

@janabrozova Netuším :D jen mě zajímalo jestli má někdo lepší oko :D.

nikyta159
4. lis 2016

taky jsme si myslela, že když je pohl. hrbolek vodorovně nebo dolu, tak je to holka...podle týhletý fotky ve 13.tt jsem si myslela, že to bude holka..ve 20.tt doktor řekl, že to je kluk...tak to asi není u mojí fotky ten hrbolek, to co směřuje dolu.. 😀

janabrozova
4. lis 2016

@nikyta159 alespon to bude překvapení 🙂

nikyta159
4. lis 2016

@janabrozova počítám s chlapečkem... 🙂 tak snad se doktor nesekl 😀

haninen
4. lis 2016

@nikyta159: Tak pokud ti doktor ve 20tt rekl chlapecka tak s nim na 99% muzes pocitat !!! Ale je to teda husty ze na imternetu jak jsou udelane ty sklony pohlavnich hrbolku a nakonec je to stejne vsechno jinak :D

janabrozova
4. lis 2016

@nikyta159 a nebo to je holka a teď se mu tam připletla pupeční šňůra 😃😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru