Každý pohyb je nepříjemný. Měla jste to některá také tak?

miskatus
11. dub 2021

Ahojky holky, zítra jdu radši na gyndu ale třeba mě uklidnite některá i teď. Čekám třetí miminko, ale mám za sebou 5 těhotenství. Dnes jsem 15+2 a začala jsem dnes cítit kopnuti což je krásné, ale... poslední 3 dny cítím jeho každé otočení, polohu, cokoli kde se opře nohama o dělohu a není mi nic z toho prijemne, je to jakoby se tam snazil natáhnout nebo i mě skrabal, proste nic takového jsem ani u jednoho z děti necitila. Nebo když tak ne většinu dne...A když jo tak skoro až ke konci těhotenství, rozhodne ne tak brzy. Je možný ze tím ze ta deloha už je “vytahanejsi” tak jsem víc citlivá? Měla jste to některá také tak?

2veverka
11. dub 2021

Já jsem toto měla u mé prostřední. Pak se ukázalo, že měla šňůru obmotanou kolem krku, dnes je to dívka k světu. Por. asistentka říkala, že takto má šňůru nejméně třetina dětí, mně to ale taky vadilo. Opatruj se!

miskatus
autor
11. dub 2021

@2veverka a myslíš ze bych to poznala v 16tt?

2veverka
11. dub 2021

Já nevím, nechci tě strašit. Ale bylo to někdy v půlce a můj věhlasný gynekolog mi to vyvracel, ale pak se důvod našel. Ale podle mě může mít děťátko dočasně divnou polohu...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru