Kdy jsem vlastně otěhotněla?

3k
10. črc 2017

Ahoj holky,

Od dnešního rána vedeme s manželem "dulezitou" diskuzi, kdy jsem vlastně otěhotněla. :D

Poslední MS byla 23.2., nyní jsem 19+4, podle ultrazvuku 19+5. Má rozdíl toho jednoho dne nějaký význam, právě co se týče toho, kdy nastala ovulace?

Děkuji všem!

3k
autor
10. črc 2017

Po nějakém čase jsem ovulaci totiž přestala sledovat, začala jsem se na ni moc upínat a ze sexu se stala povinnost :(

jaja01k
10. črc 2017

@3k Ovulace se stejne na den presne nedopocitas, takze jeden den rozdil vubec nic neznamena.

verusky
10. črc 2017

nevim, proc to rozebirate, ale den plus, den minus- ke styku mohlo dojit i tri dny pred pocetim, ze tri dny spermie pockaly na vajicko 🙂

3k
autor
10. črc 2017

Je to kravina, já vím :D Ale víme, že jsme měli sex 8.3. a 11.3. tak jsme zjistovali, zda je možné určit ten den D 🙂

verusky
10. črc 2017

tak ten, kdy jste byli laskyplnejsi 🙂

3k
autor
10. črc 2017

Tak to bylo určitě toho 11. 😘

prcekverunka
10. črc 2017

Nemá, pokud jsi neměla zjištěnou ovulaci a ani nevíš, kdy +- byla byl sex, tak to nezjistíš. Rozdíl toho jednoho dne je pouze v tom, kdy by měla být ovulace (to se průměruje podle termínu poslední ms), a podle toho, jak je miminko tabulkově velké. Já jsem třeba u prvního dítěte tento rozdíl měla 2 týdny - jednoduše byla malá a odpovídala tabulkově, že je o 2 týdny mladší.

ladyhacek
10. črc 2017

také jsem přemýšlela kdy byl syn asi počat 🙂. U jedno dne si pamatuji, že jsem si řekla, tak to tedy byla něco to máme asi zaděláno a ono fakt bylo 😀 > ale počat mohl být kdykoliv.
Otěhotnět můžeš kdykoliv > ovulace je 5 dní > https://www.google.cz/search?q=ovulace&source=l...

podle MS jsem měla něco a dle UTZ jsem měla sny asi o týdne menšího > záleží pk i jak je dítě velké (tedy myslím)

niki1107
11. črc 2017

Ahoj holky, omlouvam se, ze zasahuji do diskuze, ted jsem si delala test - jsem tehotna ? Pred mesicem jsem vysadila krouzek Nuvaring, s pritelem mimi chceme, ale neverila jsem, ze by to bylo tak rychly ! Jinak jsem pouzila test z drogerky (Pepino)

radulka57
11. črc 2017

@niki1107 test už ti ukázal zda si těhotná, to už ti mi říkat nemusíme 🙂 Potichu gratuluji a zkus za 2-3dny, když bude čárka sílit tak je to ok 🙂
Ale vidím, že to už není žádný neviditelý dušík ale slabá normální čárka 🙂 Kolik dní si DPO?

niki1107
11. črc 2017

@radulka57 Presne to urcit nedokazu, vubec jsem to nehlidala, ale posledni menses jsem mela 10.6. Jsem ted na dovolene, vracim se v nedeli, tak si udelam novy test. Kazdopadne diky za reakci🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru