Kolagen v těhotenství. Jaký berete?

leninka800
2. led 2022

Ahoj maminky.
Jaký berete kolagen na plet v těhotenství?
Jsem 12.týden a vypadám jak kdyby mě něco přejelo ;-D
Povadlý,unavený obličej, vlasy neposlouchají, hrůza.
Máte to podobně?

katherine177
2. led 2022

@leninka800 já jsem v těhotenství vypadala líp jak bez těhotenství,brala jsem akorát Femibion pro těhotné,jinak nic.

mamikry
2. led 2022

@leninka800 Kolagen se, jako ostatne vsechno, v tehotenstvi a pri kojeni nedoporucuje. Taky jsem chtela zacit brat. 🤷‍♀️ On by ti stejne asi moc nepomohl, protoze se musi srovnat hormony.

leninka800
autor
3. led 2022

@mamikry Ja jsem se prave ptala na ladylab a pry se brat muze. Tak ja nevim 🙂 Poptam se i doktorky. Diky 🙂

alechandris
4. led 2022

Kolagen se v těhotenství doporučuje, určitě bych se koukla po dobré značce, mě doktor doporučoval Allnature snad 🙂

vh1610
5. led 2022

@leninka800 ja bravala Collaloc, coz je kolagen ziskavany z ryb a ten se v tehotenstvi nema brat ze stejneho duvodu jako velke mnozstvi ryb (tezke kovy), nicmene kolagen hovezi a veprovy klidne ano a take beru. Elasticitu pokozka bude potrebovat vic nez jindy a teda ale ten najezd ucinku je treba 3 mesice. A tez zalezi na tom jak je vyrobeny, nektere nejsou ani schopne se ukladat.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru