Komu se povedl 3D, 4D utz a komu naopak ne?

markytkynka
8. bře 2022

Ahoj 😀
Přelom 24. a 25.tt jsem objednaná na 3D,4D ultrazvuk... Je to dárek hlavně pro manžela, který se od první chvíle neuvěřitelně moc těší, že uvidí mimi na utz a kvůli corona době 🥴 ho se mnou na žádný nepustili a jeho to mrzí.. Tak jsem nás objednala do České Třebové za 1400,-, což je celkem pálka 😅, ale pustí ho tam 100% 😁. Akorát se trochu bojím, že z toho bude velký prd, protože malá je na každým utz. otočená tak, že vystrkuje prdel 😂 (viz. poslední fotka) + mám placentu na přední straně 😶 ...ale zase je poslední dobou v břichu celodenně akční, tak nevím 😁
Já vím, nikdo mi tu neřeknete, jestli to dopadne nebo ne, ale zajímá mě aspoň trochu procentuální úspěšnost X neúspěšnost ☺️
Díky za zkušenosti.

95newmommy2020
8. bře 2022

Byla jsem v podobném týdnu, placenta na přední straně. A mimi tvar v placente. Doktor se fakt snazil trasl pupkem a něco z toho nakonec bylo. 😄 Ale nic moc no, ukazoval nám nejvíc nářadí. I tak to bylo hezké. 😍

ellyem
8. bře 2022

My byli na 3D/4D na konci 28.tt a syn byl obličejem otočený směrem do břicha. Čtvrt hodiny mi doktor třepal s břichem, ať se milostpán pohne. Kdeže 😂. Odcházeli jsme s touto fotkou, víc se nenatočil.

markytkynka
autor
8. bře 2022

@95newmommy2020 ...no, mám blbý pocit, že dopsdnene podobně 😁
@ellyem ta je náhodou celkem dobrá ☺️ ... kéž by se povedlo aspoň takto.

michaelarousova
8. bře 2022

Ve 26-28.tt s obouma synama jsem byla cca v gennetu ☺️A za me parada ..u prvnihu tehu me diky tomu konecne nekdo rekl co čekame 😂

markytkynka
autor
8. bře 2022

@michaelarousova nádherné fotky ❤️❤️❤️ ... mít člověk jistotu s tímto odejít, zaplatím klidně i jednou tolik ☺️

michaelarousova
8. bře 2022

@markytkynka jooo ten druhej syn teda trochu stavkoval ale nakonec se umoudril☺️ A ta cena je vsude cca stejna ☺️

elesse
8. bře 2022

My klasika, dite oblicejem do placenty

misaa56
8. bře 2022

@markytkynka my jsme měli mít 3D při druhým screeningu ale malý byl otočenej zádama a nic s ním nehlo... Měl problém ho i vyšetřit 😅😃 Tak snad dopadnete lépe 🍀😊

markytkynka
autor
8. bře 2022

@misaa56 u nás to bylo při druhém screeningu právě to stejné :D ... malá se ne a ne otočit a doktor se tam přes půl hodiny vztekal a rýpal mi do břicha, aby se otočila 😂

anakolut
8. bře 2022

@markytkynka Ze 3 dětí dvě byly vidět moc hezky. Prostřední skoro vůbec, taky jsem měla placentu na přední straně a v tu dobu jsem byla i asi nejvíce obézní. První poslední jsem byla z stejného lékaře. Prostřední mu dělal někdo jiný a možná to bylo i tím. Zkušený ho asi taky umí trochu pošťouchnout.

dendy88
8. bře 2022

@markytkynka já byla moc spokojená,ale byla jsem jen u prostřední dcery, u starší mě to nenapadlo a u nejmladšího kvůli covidu nešlo jít .

jjasmina
8. bře 2022

Mě 3D ultrauvuk strašně vyděsil, takže kež bysme zustali jen u normalního 🙂 Naštěstí realita byla jiná

andyna85
8. bře 2022

Dcerka měla celou dobu připláclou nohu na čele a nehlo s ní vůbec nic. Byla velký spáč a nevzbudila se, aby změnila polohu.

honatko092
8. bře 2022

Já jsem měla za celé těhotenství jen dvě fotky - ze 7. a 13. týdne, jinak nespolupracoval...a nespolupracuje dodnes, je to osobnost 😂 Ale mě ty 3D ultrazvuky děsí, tak jsem i ráda, že jsme nad tím vůbec neuvažovali...

markytkynka
autor
8. bře 2022

@anakolut .... bohužel obézní jsem taky a to dost...ale prosvit na utz kupodivu vždy perfektní i přes tu mou pneumatiku 🙂
Tak mě ani nenapadlo, že na 3D by to mohl být problém 😶

markytkynka
autor
8. bře 2022

@dendy88 ta se moc povedla ☺️

markytkynka
autor
8. bře 2022

@jjasmina co tě vyděsilo? 😳😲

markytkynka
autor
8. bře 2022

@honatko092 tak ten 3D já beru hodně s nadhledem 🙂 ... někdy to vypadá spíš jak příšery z jiné planety jak děti 😂

krasna_neznama86
8. bře 2022

U syna se to povedlo, hezké fotky i video. S dcerou jsme byli dvakrát a ani náhodou,prostě nespolupracovala, vždy jen pár fotek... Ale nic po nás platit nechtěli, když to nebylo úspěšně.

aspie83
8. bře 2022

@markytkynka byla jsem u obou na 3D/4D v Praze v Profeme a u obou super ☺️ jen tedy podle fotek, nebýt tam datum, těžko poznat, který je který 😀 ale oni si jsou hodně podobní i v reálu 😁

aspie83
8. bře 2022
veroniqess
8. bře 2022

Čekám druhé a půjdu zase 😊

jjasmina
8. bře 2022

@markytkynka byla to příšera se strašně velkým rozteklym nosem, hrůza, děs

honatko092
8. bře 2022

@markytkynka Je to tak 😅

ferda90
9. bře 2022

Ahoj, také jsem byla na 3D. Syn se nám také nechtěl moc ukázat, ale nakonec se aspoň trochu ukázal 😍 Dr mě trochu vyděsil tím, že bude mít větší nos (těm by měl po mě, bohužel ), já byla z toho docela na nervy, naštěstí má syn malý a krásný knoflíček. Já byla těhu taky v době covidu a naštěstí přítele jak na ultrazvuk tak i na kontroly pustili semnou, žádný problém nebyl. Naposlední 3D fotky jsem šla ve 28 týdnu tuším a to nám náš Filípek ukázal jen pinďíka😁

monars
9. bře 2022

@markytkynka já mám teda úžasného gynekologa který chlapa pustil na ultrazvuk i když se to nesmělo. Ale jinak jsem byla i na 3D a napoprvé vznikli 3 krásné fotky. A až na tom 3D ultrazvuku mi byli schopni říct pohlaví.

markytkynka
autor
10. bře 2022

@jjasmina 😁😁😁 ...ten obraz vlastně tvoří až počítač... Musí se ten 3D brát fakt s rezervou a nadhledem 🙂 ... věřím, že ve skutečnosti rozteklou příšeru s velkým nosem nemáš 🙂

jjasmina
10. bře 2022

@markytkynka Ne, realita byla opravdu mnohem hezčí

markytkynka
autor
21. bře 2022

Ahoj všem, tak malá nám krásně spolupracovala, ale 3D v České Třebové stojí za pendrek ...kašlající sestrou bez respiše začínaje a přeslazeným doktorem, co už se těšil na konci šichty domů, končije... 3D, 4D ultrazvuk byl spíš klasický 2D...na 3D nám to doktor přepnul z těch 20min, co jsme tam byli asi na 2min... Takže za ty peníze máme 2D záznam + jednu 3D fotku. Já jsem teda extrémně zklamaná... aspoň že manžel odjížděl domů vysmátý a nadšený, že naše dítě poprvé viděl 😊

maxulekapcule
21. bře 2022

Já jsem byla třikrát a ani jednou se nepovedlo 😢

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru