Křeče v pravém podbřišku v 15. tt, může to být slepák?

alisi001
25. říj 2013

Ahoj holky mám křeče v pravem podbřišku ktere vystřeliji do zad je to docela síla byla jsem na pohotovosti a nic nezjistili ☹ co myslíte nemuže to byt slepak 😒

dadushe
25. říj 2013

Podle mě slepák to nebude. Ten by bolel na pohmat jako sviňa a hlavně u toho jsou často i teploty (přece jenom je to zánět) a vůbec člověku je celkově blbě....Spíš to vidím na nějaký vaz u dělohy, co se roztahuje.. nebo neměla jsi třeba někdy břišní operaci? Může to být srůst, který se těhotenstvím napíná 😒

terdushka
25. říj 2013

Ahoj, já mam takové bolesti celé těhotenství a už jsem 30tt...Byla jsem s tím i před otěhotněním na operaci a všechno je v pořádku...Ale jestli to jsou opravdu velké bolesti, je dobré to říct na gyndě...

fykyska
25. říj 2013

Může se jednat o napinající se vazy ... a uplně klidně zácpa nebo zaražené prdy 🙂 to byvá prudká bolest, křeče atp.. Chce to klid a teplo a klidně zkus espumisan na prdíky a když se ti uleví je to ono .... Jinak klid a teplo pokud mudří nic nezjistili 😉

punulka
25. říj 2013

Nemůže to být ledvina? Někde jsem četla,že bolest od ní může být cítit jakoby břiše a vystřelující do boku (zad)..

odvarkova
25. říj 2013

mě to dělala cista, taková bodavá bolest, teď mi to dělají děložní vazy spojené se srůsty po slepáku, trošku pomáhá magnezko, ale hlavně klid když to bolí

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru