Krvácení. Mám zajít na pohotovost?

31. črc 2020

Ahoj holky, jsem ve 14tt a dneska jsem si po vycurani všimla, že je v záchodě krev. Nic mě nebolí. Mám zajít na pohotovost? Jsem z toho vyděšená

jitka_cv
31. črc 2020

Radši ano.

adel2507
31. črc 2020

Krvácela jsem několikrát v obou těhotenstvích a nikdy to nebylo nic vážného, ale radši bych jela..Za ten klid to určitě stojí..

aselluska
31. črc 2020

Taky jsem krvácela v týdnu jako jsi ty, nic to nebylo, ale jela jsem vždy.

michaela1990xx
31. črc 2020

Vůbec bych nad tím nepřemýšlela, neptala se tady a okamžitě bych jela.

verysucha
31. črc 2020

Určitě bych radsi jela..držím palce ✊

jjasmina
31. črc 2020

určitě jet do nemocnice

crutela
31. črc 2020

Určitě jeď na kontrolu.

zelenaesmolda
31. črc 2020

neblbni,zenske na MK ti poskytnou kompletni diagnozu,nebudes prece obtezovat doktory.zustan pekne doma a res to na netu,to bude nejlepsi

te_reza
31. črc 2020

Minimálně bych na gyndu volala

rikatoka
31. črc 2020

@zelenaesmolda pardon, je to mimo téma, ale nedá mi to, tak se musím zeptat... Proč pořád prispivate do diskuzi, když většinou ani neodpovidate na dotaz? To máte tak neodolatelnou potřebu rýpat? 😃 máte příspěvek skoro v každém dotazu, už je to do očí bijící a moc to nechápu.

adel2507
31. črc 2020

@rikatoka Hodně jsem přemýšlela, jestli nenapsat něco podobného.🙂
Ty za každou cenu ironické komentáře skoro v každé diskuzi už jsou opravdu trapné a otravné. Bohužel to ale vypadá, že madam @zelenaesmolda nemá jiný koníček než nás tu obšťastňovat svýma nevyžádanýma moudrama.🙂

vnoucek2
1. srp 2020

Ahoj

vnoucek2
1. srp 2020

Ahoj holky přesně tak zelenasmolda a ještě sudylichozrout jen rypou,hlavně zelenasmolda je chytrá jak radio a podle mě nevyrovnaný zlý člověk,který jen do všeho rype,před časem byla proti nim založena diskuze a málem zakladatelku ukamenovali, omlouvám se,že to píši úplně do jiného tématu,ale už mi to nedalo,někdo hledá pomoc a ona hned arogantní odpověď,dotyčná určitě ví,že má navštívit lékaře,ale odpověď někoho kdo něco podobného zažil může pomoc

autor
1. srp 2020

Měla jsem hodinku a půl než přijede domu manžel, aby mě dovezl do nemocnice. Tak jsem se prostě ze strachu tady zeptala, asi jsem se chtela nějakým způsobem uklidnit.. Říkala jsem si, že třeba někdo bude mít taky podobnou zkušenost. Tak na mě nemusíte být některý hned jedovatý..
Jinak na vyšetření se nic nenašlo, všechno v pořádku. Asi prý možná nějaká praskla cevka. Dostala jsem injekci a šla domů ležet. 🙂

vnoucek2
1. srp 2020

To je dobře,že Vám to takto dopadlo,jsem už sice babička a toto se mě netýká, ale z rodiny vím co je strach a hledání podpory,přeji ať se máte dobré a vše zvládnete

adel2507
1. srp 2020

Tak to jsou dobré zprávy.🙂 To samé se mi stávalo pravidelně až do porodu, taky mi doktorka říkala, že mi asi praskají cévky.🤷‍♀️ Brala jsem na to Ascorutin, ale nevím, jestli pomáhal. Hodně štěstí do dalších týdnů!😊🍀

zelenaesmolda
1. srp 2020

@rikatoka
na blbou otazku,blba odpoved.kdyby 90% zdejsich uzivatelek zapojilo mozek tak neni treba sarkastickych odpovedi.

vnoucek2
1. srp 2020

@zelenaesmolda Vy jste opravdu marná a hlavně nejchytřejší

zelenaesmolda
1. srp 2020

@vnoucek2
nejchytrejsi asi ne,ale nez se na neco zeptam tak premyslim.nebo opravdu si myslis,ze pri krvaceni v tehotenstvi je na miste resit svuj problem s cizimi lidmi pres net?Nikdo ji tady nerekne proc krvaci a bez vysetreni to fakt nezjisti.muze to byt banalita a taky nemusi a pokud bude sedet a cekat na netu na odpovedi cizich lidi tak taky muze byt pak pozde.Az se ji dite bude treba dusit tak taky napise na MK misto toho,aby zavolala lekare?Pravdepodobne.Clovek,ktery tyhle zalezitosti resi pres net opravdu moc rozumu nepobral...

autor
1. srp 2020

@zelenaesmolda přestaňte mě laskavě urážet!!! Jak jsem již psala výše, měla jsem ještě čas než přijede manžel, byl už na cestě domů a pak mě do nemocnice vzal. Měla jsem jen obavy a hledala jsem útěchu u žen, ktery třeba mají podobnou zkušenost. Nejsem hloupá, abych nevěděla, že mi mou diagnózu na internetu neřeknou. Tak se uklidnete a neříkejte mi tu, že jsem nepobrala rozum!

adel2507
1. srp 2020

@zelenaesmolda Já si hlavně myslím, že člověk, který tráví dny tím, že uráží na MK lidi o kterých nic neví, taky moc rozumu nepobral. Myslet si o dotazech můžeš co chceš, ale nechápu, kde bereš ten pocit, že každý potřebuje znát tvůj názor.
Nechceš si třeba najít nějaký koníček? Třeba by ti to zvedlo sebevědomí a nemusela by sis honit ego tady. Už je to opravdu trapné.

zelenaesmolda
1. srp 2020

nepobrala protoze kdybys ho pobrala tak vis,ze krvaceni muze mit spoustu pricin a opravdu ti nepomuze,ze nekdo krvacel protoze tve krvaceni muze mit zcela jinou pricinu a tim padem i nasledky...

kamajin90
1. srp 2020

@zelenaesmolda úplně přesně jsem tušila,kdo se ozve tímhle stylem a vůbec jsem se nemýlila. Neznám Vás, ale můj názor na vás mám jasný od začátku. To už je asi diagnóza

zelenaesmolda
1. srp 2020

@kamajin90
a proc mi to pises?vsak si mej svuj nazor,ja ti ho neberu a zaroven me vubec nezajima... 🙂

kamajin90
1. srp 2020

@zelenaesmolda hlavně že vy ho máte, až je to na diagnózu

vnoucek2
1. srp 2020

@adel2507 máte pravdu,zakladatelko vůbec si z paní zelenesmoldy nic nedělejte asi ještě nezažila to co je strach.Vim,že je svoboda slova,ale nechápu administrátora,že takovým lidem jako je zelenasmolda nezablokuji příspěvky,to opravdu administrátor nevidí,že skoro,každá diskuze radobychytte rady od zelenesmoldy a urážky druhych?To je poslední co se k tomu vyjadřují já mám radost že života po těžké nemoci a takoví lidé jsou u mě chudáci,kteří si honí svoje ego na někom jiném.Zakladatelko jen vše nej a ostat dámy sdílím Vás názor 🍀

kamajin90
1. srp 2020

@vnoucek2 máte pravdu, takovým dát letenku že skupiny

kamajin90
1. srp 2020

@zelenaesmolda no a náš ostatní nezajímá názor tvůj

zelenaesmolda
1. srp 2020

@vnoucek2
jak vis,ze jsem nezazila strach?jenom jsem to resila s lekarem,ne na netu....pouzivam hlavu.

@kamajin90
vsak je necti,nikdo te nenuti 🙂

rikatoka
1. srp 2020

@zelenaesmolda sarkastickych odpovědi není třeba nikdy, protože konkrétně vás se nikdo neptal. Mi přijde normální, že když neumím poradit, tak neradim. Prostě nechápu, že máte potřebu sem psát, když nedáte normální radu. Některé otázky zde jsou hloupé, ale vaše reagovani úplně na všechno mi připadá ještě hloupější. A vlastně jste mi neodpověděla, proč prispivate. Jen jste si zodpovedela otázku, proč prispivate hnusnymi komentari. Asi ani nevíte, proč sem píšete, ale očividně vás to baví. Je to hloupý koníček.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru