Kvasinky stále dokola

histerka1994
14. pro 2018

Ahoj maminky, potrebuju uklidnit že v tom nejsem sama už sem opravdu zoufala. Jsem nyní 17tt a pořád dokola léčím kvasinky. Vždy když doberu nějaký čípky tak mám klid tak 3-4 dny a pak zas musím znova. Uz sem brala macmiror, pimafucin, globule natrio tetraborico.. Sladký nejím, nemyju se mýdlama tam dole, kalhotky taky oka materiál. Prosím uklidnete mě že v tom nejsem sama s podobnými problémy. Děkuju 🙂

kittyy17
14. pro 2018

@histerka1994 nejsi v tom sama. Mě pomohly vaginální laktobacily

cuuza
14. pro 2018

Taky jsem v těhotenství trpěla. Používala jsem boraxove globule.

calvac
15. pro 2018

@histerka1994 Ja na to ve druhem tehu trpela. Pomahal jogurt a v nouzi Clotrimazol.

klea81
15. pro 2018

Najdi si psychosomatickou příčinu a tu vyres, jinak řešíš jen následky ne příčinu.

mialagia
15. pro 2018

@histerka1994 laktobacily lokálně, gelik laktofeel např. +hlavně laktobacily celkové polikací..působí to těhotenské hormony, to přemnožení kvasinek a laktobacily je likvidují.. 😉

jennyska
17. pro 2018

Ahoj @histerka1994 zkus se optat i v Poradně o ekzémech, alergiích aj. onemocněních Pavly, která Ti velmi ráda poradí, jak s kvasinkami v těhotenství zatočit 🙂 Je to zdarma a anonymní. https://www.modrykonik.cz/forum/category/poradn...

Měj se fajn a držím palce!
Jennyska
Modrý koník team

histerka1994
autor
10. led 2019

@cuuza to jsou ty globulus cum natrio že?ty beru také, ale nemají nějaký vliv na miminko při užívání v celém tehu?

cuuza
10. led 2019

@histerka1994 Nemají, jako jedny z mala se můžou používat cele těhotenství.

misadan11
10. led 2019

@histerka1994 ginexid myci pena...ginexid cipky..oboji volne prodejny..drahy..ale pomaha a muze se v tehu a i dlouhodobe...

kittyy17
10. led 2019

Já se zbavila kvasinek díky vaginálním laktobacilum

pajinka333
11. led 2019

Piju tibetskou houbu a od té doby mám pokoj s veškerými záněty i kvasinkami ☺️ za nic na světě bych neměnila.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru