Mimi. Kdy se ozve?

zuzibuzi
8. dub 2020

18tt a v brisku ticho po pesine krome obcasneho bouleni. Stale cekam az se mimi ozve

jjasmina
8. dub 2020

@zuzibuzi Já měla nejvíce pohybů snad až ke konci těhotenství, prostě lenivé miminko, které se boulelo sem tam jen večer, některý den třeba vubec. Už je ten lenivej poklad na světě 🙂

zuzibuzi
autor
8. dub 2020

Kazdy den se mi boulickou na brise ukaze.. Ale jinak zatim nic.. Druhe tehu

veroniqess
8. dub 2020

První pohyby jsem jako prvorodička ucítila na konci 18, až v 19 jsem si byla jistá, ale kamarádky s větší váhou dokonce až třeba 23, takže se nic neděje, kolem 20tt je takový průměr

zuzibuzi
autor
8. dub 2020

Kazdy me uklidnuje jsem rada ale uz se nemuzu dockat

petula.bir
8. dub 2020

Já začala malého cítit okolo 20-22tt mám placentu na přední stěně tak malej kope do ní 🙂 teď jsem 25tt a zatím cítím každý den ale rozhodne méně než u 2 předchozích těhotenství ❤️

zuzibuzi
autor
8. dub 2020

Ja presne nevim kde mam placentu.. Tak snad se brzy dockam.. Ale aspon to bouleni tak vim ze je vporadku

veruuu_kubesovic
8. dub 2020

tak ono fakt záleží na tom, kde máš placentu 😉
u starší dcery placenta vzadu, pohyby od 18tt a to byli fakt pecky
u mladšího syna, placenta vpředu, takové šimrání, naprostý rozdíl jak u předchozího těhotenství, pohyby zhruba od 19tt (potvrzeno gynekologem, já tvrdila že nekope)

i_vet2
8. dub 2020

Ahoj já jsem taky 18tt a necítím žádné pohyby, jsem těhotná poprvé tak nevím ani co bych měla cítit, jak někdo mluví o šimrání, nebo ťukání? 😂 no taky už jsem z toho lehce nervozní, tak doufám, že to brzy přijde 🙏

vladienka
8. dub 2020

Prve tehotenstvo placenta vzadu a pohyby v 18tt, druhe tehu placenta vpredu a pohyby az po 22tt

alilali
8. dub 2020

Placenta ve předu - pohyby kolem 22tt (možna trošku později), to bouleni jsem měla taky, ale pohyby jako fakt pohyby až takhle kolem 22tt.

barcachejn
8. dub 2020

Ja jsem opravdu poradne pohyby zacala citit az okolo 28tt kdy uz jsem si byla opravdu jista a opravdu uz to byli kopanecnky do te doby jen malinke stouchnuti a jinak ticho.... Je to na palici ja se bala jestli to tak ma byt ale zase jsem prvorodicka a ty to pry citi pozdeji ....

zuzibuzi
autor
8. dub 2020

Holky ale delaji nam ty deti starosti.. Ja taky ticho a jen netrpelive cekam a jsem nervozni.. Kazdy den boule na brisku a proste citim ze je v poradku ale pohyby jsou pohyby

zuzibuzi
autor
8. dub 2020

Ale i tak strach a obavy jsou

zuzibuzi
autor
8. dub 2020

Aspon trochu se mi zaboulel

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru