Moc aktivní miminko + kopance moc dolů

23. črc 2023

Holky ahoj,
Jsem 25tt a me mimco je aktivni, kopance silene nekdy, dost boli a taky jsou dost caste. Taky je nekdy citim dost dolu. Je to prosim normalni?
Diky moc.

autor
23. črc 2023

Ja jen zapomnela. Vubec nepiju kafe, dneska jsem si dala jenom cappucino a mimino od te doby je jeste aktivnejsi. Ma to vliv?

veru181
23. črc 2023

Může to být normální, cítila jsem je taky brzy často dole a na všech kontrolách bylo vše v pořádku 🙂

1pomnenka
23. črc 2023

Ano. Nejen po kávě jsou aktivnější, ale i po sladkém.

autor
23. črc 2023

No jo sladky obed + kafe. Ale uz je klidnejsi 😊

petulkadodo
23. črc 2023

Děti nejvíc divočí po sladkém. A bude hůř, já dostala párkrát ránu do močáku, že jsem si čůrla 😀 a kopance do podžebří taky stojí za to. A taky mejdan v břiše přesně ve chvíli, kdy chceš jít spát 😀

kubesovaadelka
23. črc 2023

@petulkadodo přesně 🤣 a bude to cimdal horší, ale užívej si to autorko♥️ posledních pár týdnů. Pak už se nevyspíš vůbec s budeš jen vzpomínat s kruhy pod očima na zlaté kopance.🤣 Nebo aspoň já to tak měla

skarma007
24. črc 2023

dcera byla měsíc před termínem takhle hrozně aktivní a celou noc mě kopala do břicha, ale mě to přišlo divný (prostě intuice), pak jsem šla na prohlídku a na monitor a byl hrozný, hodně špatné ozvy, nástup do nemocnice (tachykardie, já měla dost vysoký tlak)...To byl vlastně první monitor, který mi dělaly a dopadl špatně...Ale tím tě nechci strašit a neznamená to, že ty to máš stejně! Jen přidávám svoji zkušenost, že já jsem to měla takto, ale já měla celé těhotenství příšerný ... Moje tělo to nějak nedávalo...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru