Najde se kamarádka z Roudnice nad Labem?

andulacek
1. črc 2017

Najde se tu kamarádka z Roudnice nad Labem či okolí? Jsem tu nově přistěhovaná🙂 A sama samotinká🙂

tereza1989
1. črc 2017

@andulacek ahojky,taky jsem z Roudnice tak pokud ti nebude vadit maminka s jedním dítětem a druhým možná na cestě tak ráda dám řeč

andulacek
autor
2. črc 2017

@tereza1989 Ahojik. No urcite mi to nevadi🙂 dekuji moc za zpravicku.

tereza1989
2. črc 2017

@andulacek a kam jsi se do Roudnice pristehovala?a miminko budete mit chlapecka nebo holcicku?my bydlime kousek od Billy

andulacek
autor
4. črc 2017

Ahojky.to ještě nevim.za 3 týdny dozvím🙂Přesněji. bydlím Židovice .to je kousinecek 😉

tereza1989
4. črc 2017

@andulacek no to je,a co byste si přáli? Miminko je to tedy první jak čtu.

90janka
4. črc 2017

Já jsem v ROudnici skoro pořád. jinak bydlím v Radešíně, cca 10-15 min. Mimčo taky na cestě, termín v srpnu 🙂

tereza1989
4. črc 2017

@90janka tak to už se ti to hodně krátí. A rodit budeš v Rci?

90janka
4. črc 2017

@tereza1989 Jo krátí, doktor vyhrožuje, že by to mohlo přijít i během 2-3 týdnů. Jinak ano, budu rodit v Roudnici, byla to pro mě jasná volba. Prý je to tam moc hezký a příjemný personál. Nehledě na to, že tam mají nějaký spešl křeslo, na kterém si můžeš vybrat rodící pozici. Jen jsem byla varovaná, jestli se tam nachází paní doktorka Řezáčová, která byla na Mělníku, tak tu nebrat.

andulacek
autor
17. črc 2017

@90janka Jeee za tuto informaci jsem nesmírně vděčná 😲

90janka
17. črc 2017

@andulacek Za kterou? Za křeslo, příjemný personál nebo špatnou doktorku? 🙂
A nevíte náhodou, kdy můžu přijít do porodnice si ji jen prohlédnout? PA tvrdila, že klidně můžu jen neřekla kdy.

linee
17. črc 2017

@90janka a jak to udelas?Kdyz tam bude mit sluzbu a ty budes rodit,reknes,ze ji nechces?Ptam se jen proto,ze nevim,jak se to realne dela,nikdy jsem se s tim nesetkala.

tsafarikova
17. črc 2017

@90janka myslím že pondělky od 13 hodin jsou prohlídky porodnice🙂

jinak jsem z Roudnice mám dcery jedna 8 let a druhá 2 měsíce😀

90janka
17. črc 2017

@tsafarikova Už dneska? Sakryš, to zrovna nestíhám ☹

@linee Mám tenhle týden prohlídku, tak se zkusím zeptat PA nebo doktora, jestli tam ta doktorka vůbec pracuje, protože zatím o ní nikdo nic neví. A pokud potvrdí že pracuje, tak si to zkusím domluvit, že ji nechci. Prý je zlá a protivná, zrovna ji u porodu bych nechtěla

tsafarikova
17. črc 2017

@90janka já teda nikoho s tím jménem v porodnici nepotkala ale možná by věděl někdo ve skupině porodnice roudnice🙂

90janka
17. črc 2017

@tsafarikova Jasný, uplně jsem se ztratila, v jaké skupince jsem a ke komu jsem se vetřela 🙂

90janka
17. črc 2017

Jeste se zeptam, kdy chodi materska? Vite to nekdo? Cekam na ni jako na smilovani a jeste jsem zvedava kolik to bude 🙂

tsafarikova
17. črc 2017

@90janka mateřská se počítá z platu a kdy přijde je ruzny vyplácí ji zaměstnavatel ☺

andulacek
autor
18. črc 2017

@90janka ja v tom mam taky maglajs obcas👍

90janka
18. črc 2017

No pokud vim a je toho malo, tak materskou vyplaci socialni sprava. A halvne jsem se dozvedela ze nase mimonska ucetni odevzdala moji materskou socialce az v cervenci. To uz jsem byla asi 10 dni na MD

soira
13. zář 2017

Ahoj holky, jak byste tu doktorku teda odmítly? 🙂 😅

Já jsem ve 13.tt, tak to tady už asi nikdo těhule není, jak to tak čtu 🙂

andulacek
autor
28. zář 2017

@tereza1989 Terezko,cekam holčičku .Promin ze pisi až ted.mas FB?Rada si ťe přidám a muzem něco podniknout

tereza1989
1. říj 2017

@andulacek ahojky,děkuji za komplimenty☺️No fb mám,pod jménem Tereza Körmendy a určitě něco podniknu ráda. Jé k holčičce gratuluji. U nás je opět potvrzený kluk,takze super. Jen nevím co s tolika oblečky po holčičce. Jinak se na fb urcite ozvy na fb

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru