Nechutenství a hubnutí ve 2. trimestru

drobecky
26. říj 2017

Ahoj holky, uz jsem uplne zoufala :( v prvnim trimestru jsem trpela na nevolnosti ale to preslo. od te oby jsem normalne vse jedla, nebyl problem a ted v 19tt mi zaclo ohromne nechutenstvi :( vse do ceho kousnu hned odkladam, nic mi nechuta, slane, sladke, ovoce, zelenina, vse chutna stejne mdle a me je z toho zle :( Zatim jsem zhubla 2kg, mala je v poradku a je dost cila, ale stejne mam strach aby ji to neublizilo :(

zdenkaell
26. říj 2017

Ja hubla asi do 30.tt pak jsem teprv neco malo pribrala. Mala mela pri porodu 3750. Neni nutny pribrat v tehotenstvi 20kilo a jist za dva. Dite si vezme co potrebuje.

ester34
26. říj 2017

Zkusila bych tyto minerály, je to čistý vápník, cucají se, jsou právě na tyhle potíže a v těhotenství jsou moc zdravé

veeeraf
26. říj 2017

U prvního těhotenství jsem měla nechutenství asi do 7 měsíce, jedla jsem podle hodinek, aby mi nebylo zle z hladu. U druhýho těhotenství jsem měla nechutenství do 4 měsíce, pak se střídaly dny nechutenství a dny kdy jsem měla chuť úplně na všechno...ty stavy jsou normální a miminku to neubližuje, neboj

kajka750
27. říj 2017

Ja mela nechutenstvi cele tehu,ale opravdu,rodit jsem sla -1kg a z porodnice odchazela -10 kg. Ale na druhou stranu,rodila jsem o mesic driv,takze nevim,co by se delo a nejsem zrovna drobek tenkrat 70kg,tak i mel z ceho brat,byl maly,ale ok,dychal vse sam,jen se tyden ohral v inku. Ja teda jedla z donuceni,ale zato ted me to jde😱

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru