Nepravidelné srdíčko v 22.tt. Máte zkušenost?

i_vet2
14. kvě 2020

Ahoj holky, prosím vás o zkušenost, v 21 tt jsem byla na druhém screeningu, kde proběhlo vše v pořádku, doktorka poslouchala srdíčko a všechno bylo v nejlepším pořádku. Ted 22+0 jsem byla u svého gynekologa na kontrole a polekal mě, že miminku bilo srdíčko v nepravidelném rytmu, potom se to spravilo hned, a na konci udělal kontrolu ještě jednou a také už bilo normálně. Pozval mě ale pro klid ještě teď v pátek na ultrazvuk. Stalo se to některé, máte zkušenosti? Jsem z toho vyjukaná, že by mělo miminko něco se srdíčkem :(

cherie24
14. kvě 2020

@i_vet2 ano mě to udělala moje doktorka ve 20 týdnu, 4 dny před genetikou. Řekla, že má dítko nepravidelné srdeční ozvi a když jsem se jí zeptala jestli se to zpraví, tak mi řekla, že přeci není vědma, aby to věděla jestli to bude dobré nebo je je něco špatně. Byli jsme z toho tak hotový, že jsme z toho ty 4 dny ani nespali a zdáli se mi noční můry. Na té genetice nám pak doktor řekl, že je to úplně normální, že těm miminkům dokonce někdy může i srdce vynechávat a že je všechno v pohodě. Malá je neskutečná čipera a uplně zdravá 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru