Nepříjemný zápach výtoku

len81
13. kvě 2019

Ahoj mám vytok a je cítit pi česneku nebo polévce.. Co.s tím??? Mám jít k doktorovi??

vaseli16
13. kvě 2019

Urcite ano,vytok je casty v tehu,ale mel by byt bez zapachu a zabarveni(max bílý).Zápach nebo zabarveni znaci problem.I mimo tehu

herkules6969
13. kvě 2019

@len81 ano, vypadá to na kvasinkovou infekci. Jestli tím trpís poprvé, asi klidně postačí jít do lékárny a koupit si tam nějaké bobule co se zavádí dovnitř a působí proti těm kvasinkam , prodávají tam toho hodně, různých preparátů 🙂 když by se to po pár dnech nejlepšilo, zajdi na gynekologii 🙂 dobrý je také bílý jogurt, třeba na tamponu zavést dovnitř, zlepší to prostředí k boji proti ten kvasinkam a omezit cukry 🙂

nesticka
13. kvě 2019

@herkules6969 o tom když jsem se zmínila na gynde tak jsem myslela že doktorce vybuchne hlava. Prý je To ta největší hovadina... 🤷‍♀️
@len81 trpěla jsem tím celý první a půlku druhého trimestru. Důležité je omezit cukry a vše v čem jsou kvasnice. Z venku na svědění jsem měla mazat caneatenem. Já i přítel, ačkoli on žádné problémy neměl, mazal preventivně aby se zalecil od dr jsem následně dostala čípky na zavádění. Super jsou také vyplachy rosalginem a hlavně koupit probiotika. Brala jsem a probiotika Gynimun. Řešily jak problémy tam dole, tak i ty se stolici. Mají svoji účinek. Sice stojí o trochu víc než bych si představovala, ale jsou dobrý. Brala jsem je i při problémech po skončení 6nedeli.

zavodnice
13. kvě 2019

Měla jsem problémy se svěděním. Rosalgin nepomahal, clotrimazol mast nepomohla. Doktor mi napsal clotrimazol, který je stejně bez předpisu, tablety a kombinovat s mastí a najednou bylo po problému. Ale sehnat se toho v lékárně dá určitě víc.

herkules6969
13. kvě 2019

@nesticka teď moc nechápu, co je největší hovadina, když jsi vlastně popsala to samé 🙂

nesticka
13. kvě 2019

@herkules6969 promiň, to hlavní jsem zapomnela napsat. Nyslela jsem ten tampon do jogurtu 🙂

puhelin
13. kvě 2019

@nesticka Ja na to dostala doporuceni primo od gynekolozky (jako prvni pomoc, kdyz doma zadnou mast nebo vyplach nebudu mit). Neni to blbost, je to logicke.

Ve 2. trimestru jsem pri prvnim tehotenstvi take mela kvasinky, zavadela jsem si nejake globule, pohledam nazev. Ted jsem mela vytok opet, ale byl to belavy fluor, ne kvasinky. Urcite dr. na mikroskopu zjisti, o co jde. Moje dela vyter pri kazde prohlidce.

saba77
13. kvě 2019
herkules6969
13. kvě 2019

@nesticka tak to mi jako blbost nepřijde 😉 mě to zase gynekolog doporučil a vzhledem k tomu, že i tvůj gynekolog je jenom člověk a taky nemůže vše vědět a znát bych to takto neodsuzovala 🙂 mě to vždy pomohlo skoro do druhého dne a co jsem tak měla kamarádky, které s tím bojovali třeba i dlouhodobě, také jim to také dost pomohlo... Jsou tam živé kultury atd. Takže mě to jako úplný nesmysl nepřijde...

nesticka
13. kvě 2019

@herkules6969 já to nezkoušela tak nevím, jen říkám co mi na to řekla doktorka. Holt co doktor, to jiný názor a postupy 🙂

herkules6969
13. kvě 2019

@nesticka no právě 🙂

lenula02
14. kvě 2019

Mě při takových potížích doporučila dr. Lactofeel gel ( v tehu bezpečný )

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru