• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nevolnosti v 18.tt. Čím mohou být způsobené?

30. listopadu 2011 
Ahoj holky, asi před týdnem se mi začaly vracet ranní nevolnosti. Ze začátku jsem je měla, ale asi v 10. tt zmizely, tak jsem byla ráda a už jsou tu zase :( Čím to může být??
22. lis 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím, že na tohle ti odpověď nikdo nedá :frowning2: ..... mě včera ráno bylo hej, po dopoledním spánku mi bylo tak zle....drží se mi to do dnes. Pořad tady ležím :frowning2: a upím jak je mi zle a těžko. Kdybych mohla, předám těhotenství někomu jinému, už mě to opravdu neba :frowning2: myslela jsem, že u druhého těhotenství to bude jiné a nic :frowning2: je to jiné v tom, že už se umím víc ovládat. U první dcerušky jsem pořád zvracela, to teď dokážu víc psychikou ovládnout, ale je to boj :frowning2:
22. lis 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinanov :slight_smile: ..ahoj :slight_smile: ,
tak mě třeba konkrétně bývalo občas zle až do porodu :sweat_smile: .dokonce ke konci jsem občas i zvracela.každá těhulka to prostě prožívá jinak.myslím, že je to úplně normální jev :wink: .
pokud můžeš, odpočívej jak si tělo řekne.
22. lis 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinanov jj,každá těhu prožívá jinak :slight_smile: ,já měla v každém těhu nevolnosti celých 9měsíců,a to i tak že sem skončila na kapačkách,už ted su zvědavá jak dopadne další :grinning:
22. lis 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
V prvním těhotenství jsem měla celodenní nevolnosti do 20.týdne...teď jsem 14.týden a ve 12.týdnu jsem cítila krásnou úlevu, tak jsem si říkala, že už budu mít klid a ono se to po třech dnech vrátilo :slight_smile: a jsem tam kde jsem byla. Myslela jsem, že ty nevolnosti souvisí s hormonem HCG, ten se tvoří do 3.měsíce, a opravdu spoustě mamin je po 12.týdnu dobře, Ale já mezi ně teda nepatřím :slight_smile: a mamka říkala, že jí bylo špatně celých 9měsíců, že si člověk už pak na to i zvykne....
23. lis 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u 2.těhotenství mi bylo blbě až do porodu :sweat_smile: , to jsi asi nechtěla slyšet... :sweat_smile:
ale mě bylo blbě, když jsem měla hlad, jakmile jsem dostala hlad, okamžitě se mi zvedl žaludek, takže souvislost tam byla :wink:
23. lis 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@evabelk Já jsem se taky těšila že bude klid, a vrátilo se to ještě horší. :slight_smile:
No holt si budu asi muset zvyknout.
23. lis 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem teda v 15tt a je mi zle už od začátku a ne a ne přestat :rolling_eyes:
30. lis 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek