• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nevolnosti v druhém trimestru. Nemají končit v prvním?

26. srpna 2013 
Dobré ráno holky,
jsem zaskočená..... :slight_smile: :slight_smile: ,
vždycky jsem si myslela, že nevolnosti končí prvním trimestrem a ejhle, mě je už od neděle špatně. Zvracím (včera adnes už ne) a trpím nechutenstvím.
Myslíte si, že je to možné??
Hlavně se trápím tím, že broučovi nějak ublížím.....
31. led 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Ahojky já si myslím, že to klidně je možné, že ti bude špatně od těhu. Ovšem raději se zeptej lékařky a nech se vyšetřit. :slight_smile:
Ta je chytřejší než my. :slight_smile:
Neboj určitě miminku neubližuješ. :slight_smile:
31. led 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
poptám se....., hlavně, aby byl mimis v pořádku :wink: :wink:
31. led 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tak,může to být i z něčeho jinýho,takže je lepší se poradit s dokorkou,třeba jsi chytla nějakou virózu
31. led 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: neboj se mičeho doktor to odhalí, a bude vše dobré. :slight_smile:
31. led 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky možný to je, měla jsem nevolnosti zhruba do 20tt a občas mě ještě zaskočí, od toho 20tt to neni každej den, ale průměrně jednou za týden určitě :wink: Takže jo, jsme vyjímky ale jsme :grinning:
31. led 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,nemáte zkušenosti co pomáhá na zácpu??Jsem z toho už opravdu nešťastná :sweat_smile:
7. únor 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rosi, já teda problém se zácpou nemám, ale na pravidelné vyprazdňování mi pomáhá Activia :wink: Nevěřila jsem reklamě, dokud jsem sama nevyzkoušela :slight_smile:

Jinak k nevolnostem, já zvracím 1x za 14 dní pravidelně celou dobu :grinning:
7. únor 2008 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,ja jsem ted v 11tt trpim nevolnostma cely den,uzas :frowning2: s prvnim jsem trpela asi do 15tydne,ale to az tak,ze jsem byla na kapackach v nemocnici,byl to fakt des.Cetla jsem,ze nektere tehulky trpi az do 6mesice :cry:
7. únor 2008 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucinecka:Tak já vyzkouším Activiu v reklamě to vypadá věrohodně :grinning:
8. únor 2008 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rossib nebo kefír či lněné semínko zlaté by mohlo pomoct :wink:
Na mě to teda nepůsobí, asi to bude tím že třeba kefír (podmáslí) piju od malinka a to pouze na chuť, ale hodně lidem to pomáhá :wink:
8. únor 2008 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak moc děkuju za tip :wink:
8. únor 2008 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ještě mě dneska (na záchodě :grinning:) napadly sušený švestky že mi někdo říkal :slight_smile: Tak hodně štěstí :slight_smile:
9. únor 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobra je i vlaknina, ktera se da koupit v lekarne, pridava se bud do vody, dzusu nebo mlecnych vyrobku, je to ale fakt sila vypit a kdo ma nevolnosti, tak ani nedoporucuji michat ve vode, vznikne z toho takovej hnusnej sliz :stuck_out_tongue_closed_eyes: . V jogurtu je to ale snesitelne....a pri kazde vlaknine je dulezite hodne pit, jinak to ma opacny efekt!! :zipper_mouth:
9. únor 2008 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

jen nakukuju.....
včera jsem byli v Praze a dnes odpoledne jedeme zas........, musíme vyzvednout mamku na letišti. Vrací se nám po delší době z Austrálie...., těším se, ale vůbec ne na to, jak mi bude ošahávat bříško.................
A za chvíli jdeme na výstavu psů na BVV, vybereme si pejska k domečku....., no pejska..... rádi bychom bernardýna....

Jinak Pavlina05 - gratulace k tomu, že je vše O.K.
10. únor 2008 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,dneska mě zkolila chřipka v noci jsem měl horečku tak by mě zajímalo jk moc podle vás to může ohrozit mimčo?Jsem v 19tt
10. únor 2008 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, nevolnosti mohou pretrvavat i po 12. tydnu, je to velice individualni.... :wink: .... ja jsem v 32. tydnu a jeste si obcas pokecam se zachodovou misou :grinning: :grinning: ... vim i o pripadech, ktere zvracely pri porodu :sweat_smile: :sweat_smile: ... Hodne stesticka, drzim palecky :slight_smile:
11. únor 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Maminky,

na MK máme takovou společnou knihovničku, kterou si tady s maminkama tvoříme a každá z vás se do ní může přidat. Jsou v ní jak obecné informace o věcech týkajících se těhotenství, mateřství, tak hlavně Vaše cenné zkušenosti. :slight_smile:

Já jsem právě vytvořila článek na téma 2.trimestr těhotenství a ráda bych Vás poprosila, zda byste mohly k tomuto článku napsat svou zkušenost, tzn. například shrnout celý Váš 2.trimestr zde http://www.modrykonik.cz/druhy-trimestr/ a třeba se zapojit i do jednotlivých týdnů v 2.trimestru a připsat zkušenost také k nim http://www.modrykonik.cz/tehotenstvi-tyden-po-tydnu/ .

Pokud byste mohly, bylo by to skvělé a pomohlo by to i ostatním maminkám, které právě prožívají to stejné. :wink:

Děkuji Ti a přeji Vám krásný den!
Jennyska
26. srp 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek