Nízkonasedající placenta, co znamená notch?

hejtereza
14. pro 2016

Ahoj holky,🙂 jsem 25tt, a na dnesek jsem mela silne krece a zaspineni 😢 a v nemocnici mi zjistili, ze placenta ze zadni steny zasahuje 26mm od vnitrni branky, tedy nizkonasedajici placenta. Ve zprave mam ze hrdlo delozni delky 43mm a nastesti uzavrene. Prutokove parametry v prave arteria uterina naznacen NOTCH (nevite co to znamena?) Dekuju. 🙄
holcicka ma v 25tt 632g a to je dle doktorky v poradku👶❤

messias
14. pro 2016

@hejtereza ja mela placentu praevia marginalis tesne u branky, mala musela cisarem, meli jsme zakazany sex a moc se nemamahat..

hejtereza
autor
14. pro 2016

@messias ja mam ve zprave ze placentu praevia neprokazuji, ze mam sanci ze se zvedne, docela to rikala presvedcive, ze se urcite zvedne. Spis by me zajimalo, co znamena to NOTCH a CENTIL, ten mame 13,5.

messias
14. pro 2016

To me taky rikali 😀 ale nepohla se ani o milimetr.. zrovna kojim, kdyz si vzpomenu pozdeji, podivam se do papiru. Jinak ja jezdila kvuli tomu na kontroly kazdej mesic, ke konci i co dva tydny..

@hejtereza

hejtereza
autor
14. pro 2016

@messias no me udivuje ze moje gyndarka rekla ze ji mam vysoko ze pohodicka a bum v porodnici mi zjistili ze ani nahodou. Dekuju, no cisar nebo ne, hlavne at je holcicka ok.. Rada bych pak taky kojila, jsem rada ze to i po cisari jde.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru