Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Noční strašení. Kdo má problém se spaním?

andrea2016
26. srp 2019

Je tu nekterá těhule, která ma problém se spaním? Normálně toho moc nenaspím, ale teď už je to extrém. V noci nespím, ve dne taky ne a vstávám za tmy. Už mě to začíná pěkně štvát. Má toněkdo taky tak? Nějaká rada, co by mohlo pomoct?

nazka
26. srp 2019

@andrea2016 já to mám jak kdy. První týden celý jsem nespala, až jsem byla zoufalá. Pak to přešlo. Vrátilo se to kolem 15.tt,kdy jsem měla takový ten pocit neklidných nohou a já nevěděla, co s tím.. Teď poslední 4 dny zase jsou slabší. Hůř usínám a to i v průběhu noci, kdy musím na wc.. A co s tím nevím.. 😁😐

areh
26. srp 2019

Taky jsem v těhotenství špatně spala. Přejde to po narození, to usneš kdekoliv :D Jinak mi nepomohlo nic... Jen porod.

andrea2016
autor
26. srp 2019

@areh Me nepomuze ani porod. 😁 Uz tri deti mam, ale tohle neznam.

nazka
26. srp 2019

@areh mne asi taky pomohl, když se zamyslím nad první těhotenstvím

odula
26. srp 2019

@andrea2016 co bylinky? Medunka, chmel, trezalka...

marketa1218
26. srp 2019

Taky nespim! 🙈

sudylichozrout
26. srp 2019

@andrea2016 Ano, nocni straseni je muj kazdodenni ritual. Nevim proc, ale budim se treba ve tri a pak uz nemuzu zabrat. Pritom jsem jen na konci prvniho trimestru.

andrea2016
autor
26. srp 2019

@sudylichozrout Tak to Te nejspis ceka, to co me.... Kdy usinas?

sudylichozrout
26. srp 2019

@andrea2016 Vetsinou mezi jednou a druhou. Pak se vzbudim mezi treti a patou a strasim tak 2-3 hodiny. Usnu a do dvou hodin me vzbudi holky.

andrea2016
autor
26. srp 2019

@sudylichozrout No, me teda nikdo nebudi. Ale spim tak nejak podobne, mozna jeste o kousek min. :(

oano
27. srp 2019

Ja to kela v prvnim těhotenství hodně, ve druhem min a ted, ve tretim, skoro vubec. Ale dneska teda nemuzu spat vubec. Tak přemýšlím, jestli je to to ono nespani nebo co jako....!?🙂 a ja vetsinou usnu vecer, ale cca od dvou do peti nespím.

widowblack
27. srp 2019

Záleží jak máš nastavenou spalnkovou hygienu - jak a v kolik večeříš, co piješ večer, v kolik chodíš spávat a zda máš každodení rutinu atd ... mnoho faktorů, ale i když já třeba dobržuji všechny zásady tak nějak automaticky tak teď v polovině těhu je to taky marny 😏 hlavně noční 🚽 to mě budí tak 5x za noc , pak to že chci spat na zádech ale podvědomě vím že nemám atd atd ... ale co mi pomáhá tak buď meduňkový čaj a nebo mlíko s medem ( i kdyz mlíko je močopudné vím :/) a nebo vydrž až porodíš a osk koukni na kozlík lékařský ten pomáha k lepšímu spaní ale nevím jak to je s kojením 😉

barulina
27. srp 2019

Ja jsem odjakziva nespavec. Ale co jwem tehu tak spani neznam a to jsem silene unavena. Nejsi sama

ilema
27. srp 2019

Také se hlásím do klubu nespavců, padám do peřin dříve než obvykle, protože jsem po celým dni v práci utahaná jak kotě a tak 3x-4x jdu v noci na záchod a asi od dvou nespím a jen se převaluji, ve chvíli, kdy mám vstávat do práce samozřejmě usínám. První trimestr byl katastrofální a na konci druhého to u mě není o nic lepší.

erikamaj
28. srp 2019

@andrea2016 já to mám tehdy, když hodně pracuji s PC. Omezím práci s PC a snažím se přes den hodně chodit nebo si i pocvičít něco 🙂

mija80
29. srp 2019

Ahoj, mám to stejně. V prvním trimestru jsem si chodívala dáchnout i odpo a večer spala jak špalek. No, tak to skončilo. Jsem 15+3 a i přesto, že jsem unavená, špatně usínám a pravidelně se v noci/k ránu probouzím a někdy mi fakt trvá, než znovu zaberu. A to si teď odpo nechodím lehnout.

Sem začni psát odpověď...

Odešli