• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Odkdy jste cítily první pohyby miminka?

8. prosince 2014 
@bielamacka ahoj ted v tom mám zmatek. Píšeš 19+ 5 a termín máš v prosinci :astonished: .. tak nevím v jakém týdnu nakonec jsi :wink: .. ale já čekám třetí mimčo a cítit jsem začala už ve 13tt. Ne pohyby, ale že se tam začalo něco dít. Po každém protřepání břicha jsem cítila nějaké změny .. no a ted už mi to tam lítá tak, že mi dnes dr ani nedokázala zjistit jestli je to myška nebo křeček :grinning: ... ale mé první byl kluk a to jsem cítila až v 21tt a navíc dostál slovu jak se říká, že kluci jsou líní tak náš malej opravdu byl . .totálně .. takže jeho cítit byla vždy pro mě výhra dne :wink:
11. zář 2014 v 09:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Znatelně v tom 21. týdnu :slight_smile:
19. zář 2014 ve 21:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
...tak nějak průměrně v tom dvacátém.. tehdy mě známý gyn. řekl, že "tak kolem nového roku ucítíš pohyby"..a já si říkala, že no jasně, ... a co mě má co říkat, kdy co budu cítit a že není vše podle tabulek..ještě takovým oznamovacím tónem,..a fakt na silvestra jsem ucítila takové tři zaťukání.. a teď se to dítě zrovna vedle mě budí, řve a nechce spát..noc za nocí každej den..za celé ty dva roky a čtvrt nebyla snad jediná noc bez řevu..no kde jsou ty časy, kdy zevnitř něžně ťukal.. :sweat_smile:
19. zář 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry den všem,

Jak je to s pohybama u druhého těhu , s pauzou cca 7 let ?? Jsem 17+4 stále nic. Začínám z toho byt nervózní :slight_smile:
Jak jste to měli vy u druhého těhu ??
23. zář 2014 v 15:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od 17tt, nejdřív jsem si nebyla jistá, protože jsem si říkala, že je to brzo..Ale když se to stálé opakovalo, tak jsem si byla jistější :slight_smile:
Jsem hubenější postavy, tak i proto možná, že tak brzo :slight_smile:
24. lis 2014 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
První dítě jsem cítila od 16.týdne. "ťukání" , pod pásem v autě, nebo při ležení na břiše. Jinak poprvé mi břicho poskočilo a byla jsem si jistá miminkem až 19.tt.
Teď při druhém jsem cítila poprvé miminko už od 15.tt tak ob den slabé šťouchnutí a od 17.tt to jsou neskutečné rejdy, až mně to straší, co to mám v břiše za vetřelce. :slight_smile:))
30. lis 2014 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem. Tak já u svého 1. těhotenství začala cítit pohyby v 17.tt. V 18. tt jsem si už byla jistá, že to je právě ono :slight_smile: Ve 23. týdnu pohyby už byly vidět na břiše, vlní se. No moc se těším, jaké to bude za další 2 měsíce :grinning:
7. pro 2014 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem prvorodička o pohybech jsem hodně četla a zjišťovala, a dle mě jsem začalo to něco cítit v 18tt. Když jsem to řekla doktorovi, že asi cítím pohyby tak řekl, že je brzo a až si budu jistá ať mu řeknu. Za 14 na to jsem to cítila i s manželem do ruky - pořádný kopaneček :slight_smile: a zrovna jsme šli na UTZ (dle pohybů mám vypočítaný termín od toho 20tt a jé téměř shodná s tím dle MS) Ale budu asi počítat i s možností dřív :slight_smile:
7. pro 2014 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Až tak 22. týden. :wink:
7. pro 2014 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já u první dcerky začala cítit motýly v břiše už 15tt..doufám že i ted se brzo dočkám :slight_smile:
7. pro 2014 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem začala cítit pohyby v 17tt :slight_smile:
8. pro 2014 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek