Periorální dermatitida v těhotenství

sebkova
20. lis 2017

Ahoj holky,

objevila se mi na obličeji dle kožního Perorální dermatitida, jsem z toho zoufalá, mám celou bradu rudou jak rak, připadám si hrozně. Kožní mi suše oznámil, že mi na to nic nedá a čau pipi i kdybych to měla mít přes celý obličej. Nemáte nějaká nějaké rady co s tím, co Vám pomohlo? jestli to samo zmizelo po porodu?

Díky.

amoretspes
21. lis 2017

Zkus Ambiderman-vazeny krém z lékárny a maz několikrát denně,pripadne i omyvej místo odvarem z dub kury,vynech zub.pasty s flourem.

ifet
6. pro 2017

Ja to ted mela taky...a samo to zmizelo cca po tydnu...

mates133
6. pro 2017

Ahoj,dostala jsem speciální michanou mast z lekarny s obsahem dehtu, pekne smrdi 🙂 a pak bioderma prodava specialni radu kosmetiky,ja mela pletovou vodu,ale maji i krem,ktere jsou na zarudlou kuzi a pomohlo.Jinak obecne cim mene kosmetiky a drazdivych veci,tim lepe.

sunny2016
22. led 2018

Čauko, mam to taky. Hlavně okolo nosu, trochu kolem pusy a taky na bradě. Mívám to poměrně často. Vždy nejlíp pomohla zinková mast. Je jich několik, stačí i obyč. Neumývej si obličej ničím, jen vodou. Veškeré krémy, make up, gely a pod. to jen zhoršují. Když potřebuješ zamaskovat, kup si v lékárně i aknecolor, ten nedráždí. Jsem v 19.tt, vždy mi to vyskočí na jaře, podzim, nebo když jsem těhu. Prý hormony a reakce pokožky na počasí, mastí se v tomto období nejvíc.Pisu trochu pozdě, koukám😁

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru