Píchání v břiše. Měla jste v těhotenství některá taky?

pommpomm1
28. lis 2020

Ahoj holky, jsem 26tt a už si nevím rady. Při delší námaze nebo špatné poloze při ležení, když se více najím mě píchá, pne v břiše v oblasti žaludku, přímo uprostřed pod prsy. Lékařce jsem to říkala, akorát mi řekla ať při křečích beru hořčík. Měla jste to některá v těhotenství taky? Někdy se nemůžu vůbec uvelebit a často se mi přidají i záda. Pomohlo by třeba cvičení? Díky moc ☺️

xcassiopea
28. lis 2020

Ahoj, pomohlo mi jíst menší porce a vychutnávat, polštář mezi nohama na boku, nebo na zádech pod nohama, pak už jsem ani na zádech ležet nemohla, jen na boku. Cvičení je fajn, jen vybírej cvičení pro těhotné na netu jsem našla i podle trimestrů, ať neděláš nevhodné cviky. Hlavně doporučuju všechno pomalu a nepřepínat se. Delší námahu pokud Ti tvrdne břicho raději vynech. Hodně mi pomohlo, že jsem si uvědomila, že musím zpomalit. Zvládat se dá krom zvedání těžkých věcí a tak všechno, jen si hlídej tlak, organismus je prostě ve větší zátěži a ozve se když něco není v pořádku. Držím palce

luhana
29. lis 2020

@pommpomm1
Ahoj, tohle jsem resila zrovna pred tydnem. O vikendu jsem si dala na obed kacenu a dalsi dva dny jsem stravila s prisernyma krecema zaludku a bricha. Jsem 24tt. Takze nasledujici dny jsem si dala rohlikovou dietu a ted uz je to dobre. Takze doporucuji jist mensi porce a s opatrne s tezkym jidlem.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru