Píchání v břiše při chůzi v 19. týdnu těhotenství

ly1987
9. bře 2017

Ahoj, měla jste některá problém s pícháním v břiše při chůzi v těhotenství? Už třetí den mě píchá
v břiše buď na levé nebo na pravé straně hlavně při chůzi. Je to taková ostrá bolest.. Když sedím
tak mě nic nebolí. Stane se mi to i když třeba vstávám.. Měli jste to také? Nevím, zda jít ke gynekoložce,
abych něco nezanedbala ☹ Díky moc za odpovědi.

mku
9. bře 2017

@ly1987 je to jako by nad trislama? Ja mam to stejne tri dny, spis na leve strane pri jakemkoliv pohybu. Dneska jsem byla v poradne, doktorka mi presne nahmatala misto kde to je a rikala, ze to jsou upony delohy jak se deloha rozpina. Tak mam byt v klidu, snazit se vyhybat poloham kde to boli. Tak snad jsem te trochu uklidnila 🙂

asined9
9. bře 2017

neustále, netušila jsem ,že to břicho je tak náročné🙂 18tt a odpo a večer už sotva lezu, čekám dvojčata.

tomikjoejoe
9. bře 2017

Pro vlastní klid jsem šla k doktorce s pýcháním v břiše a to už čekám 4. dítě. Šla bych tam i teď, pokud se to dá časově zvládnout, věšinou to nic není a člověk je klidnější.

Jinak podobný problém jsem měla u třetího dítěte, ale až později, protože byl tak natočený, že mi prostě na tu stranu neustále ryl kolenama 🙂

terorka
9. bře 2017

Holky. Během 9 měsíců vám abnormálně naroste břicho a v něm se rodí život, vždyť to přece logicky musí být nějak cítit. Neříkám, ze na sebe člověk nemá dát pozor, ale pořád se sledovat... akorat stresujete sebe a tím to malé...

lucajda17
9. bře 2017

@ly1987 Je to opravdu normální.Já se na to taky ptala doktora,řekl mi to s tou dělohou jako psala MKU.Na to mi řekl,že přeci logicky nemám dělat to co mi tu bolest způsobuje,tak jsem řekla,že v tom případě jsem tu teda ani neměla chodit.Chodila jsem hrozně pomalu,jak lemra a v práci než jsem někam došla,tak jsem si dělala pauzy.Hlavně v klidu a hoooodně pomalu,není kam spěchat.

mmmartuska
9. bře 2017

Taky jsem to měla v podstatě po celou dobu těhotenství. Vždycky to třeba trvalo dva dny na jedné straně, pak byl pár dní klid a potom to zas bylo na druhé straně. Na konci těhotenství už to doslova řezalo.

soleilll
9. bře 2017

@ly1987 To je znamení, že se máš víc šetřit. 🙂 Je to běžná obtíž, na gyndě to nahlas při další kontrole, ať tě zkontrolují, jinak není potřeba se děsit. Bude hůř. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru