Píchání v podbřišku. Jely byste na pohotovost?

anetkah7
30. črc 2022

Ahoj, už jsem zvyklá na všemožné píchání, dloubnuti, ale dnes od rána mě vždy bolestivě a tupě píchne nalevo v podbřišku, za klidné chůze po domě, až vždy vyjeknu. Jsem 19+6tt. Jely byste raději na pohotovost, pro klid v duši? Nebo jančím?

vikysek0987
30. črc 2022

@anetkah7 Mě píchá a bolí teď druhé těhotenství celkem dost(při prvním jsem to tak neměla)Až si musím kolikrát sednout/lehnout....Ale vše v pořádku....
Pokud budeš mít klid na duši,tak jeď, ale pokud se to dá vydržet, neprovází jí špinění, nebo krvácení, křeče a podobně, nejela bych.....

drep
30. črc 2022

Nejela, různé nekomfortní/bolestivé pocity jsou v těhotenství normální, roztahují se tkáně. Měla jsem období klidu a období tupých (podobných menstruaci) a píchavých bolestí.

kamce
30. črc 2022

Neni to po nejakem cviceni? Blbem pohybu? Me to delalo po cviceni ve vode, kdyz jsem si u toho nehlidala dychani 😊

karkulka1283
23. srp 2022

Třetí těhotenství a dokud nebudu krvácet nebo vyloženě skoro brečet bolestí tak nejedu nikam 😁 v těhotenství mě píchá pořád někde.. včera jsem chvíli myslela že mám i slepák 🤣

kajka93
23. srp 2022

když jsem byla těhotná, měla jsem to stejné, zmínila jsem se o tom na kontrole u doktora a nakonec to byl jen vaz který se prostě jen natahoval jak rostlo bříško 🙂 byla bych v klidu 🙂 pokud si nejsi jistá nebo by to nějak extrémně sílilo zavolala bych ke svému gynekologovi

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru