Pichlavá bolest pod žebry. Co Vám na to zabralo?

tinkad29
16. srp 2019

Ahoj holky, jsem v 24tt a už několik dní mám děsně pichlavou bolest pod žebry, spíš na levé straně. Myslím že je to asi tím jak se roztahuje hrudní koš, měla jste to některá taky tak? Dnes mi to zase před chvílí zaclo a píchá mě to šíleně až do prsa, musím si hned lehnout a chvílema je to fakt hrozný. Co Vám na to zabralo? Děkuji za názory 🙂

kafr
17. srp 2019

Zebra mě bolela strašně, ale na pichlavou bolest si nepamatuju... Nemáš spíš bloklé záda, nebo skříplý nerv? Doporučila bych cvičit - protahovat a plavat, jestli můžeš.

tinkad29
autor
17. srp 2019

@kafr plavat nemůžu :( ale protahovat se zkusím, skriply nerv mě taky napadl..

denca033
17. srp 2019

@tinkad29 a nepřišlo mimčo na to že má ručičky a nerype vás pod zebra mimčo? Mívám to teď taky jsem 25tt a spíš bych řekla že to bude mimi

tinkad29
autor
17. srp 2019

@denca033 jo myslíte už tak brzo? 😯 No říkala jsem si že tohle bude spíš později, ale možné je vše. Na konci srpna jdu na poradnu, tak se raději ještě zeptám 🙂

denca033
17. srp 2019

@tinkad29 tak možné je vše já to mám taky. Hlavně na levé straně. A jen v leze.

leki
18. srp 2019

Tez jsem to mela. Roztahoval se mi hrudnik + mimco bylo cely tehu vysoko a pak mi tam jeste zaryvalo paticky, coz mi moc nepomohlo. Trochu mi pomohlo chodit bez podprdy (i do prace) jinak nic. Doktorka rikala, ze je to normalni. Byl to des, fakt. Pozitivni ale je, ze u druhyho uz jsem to nemela, a to se mi hrudnik zas o tech 15cm zmensil a pak zase zvetsil.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru