Plnoštíhla v těhotenství. Kolik jste zatím přibraly?

stejzi
23. čer 2008

Toto je moje první těhotenství. Jsem silnější postavy, tak se chci zeptat jestli je zde někdo taky takový. Kolik jste zatím přibrali atd. Jsem v 19 týdnu.

stejzi
autor
9. črc 2008

Nazdárek dnes jsem byla na vyšetření srdíčka malého. Byl tam opravdu nepříjemný doktor. Řekl mi že patřím do 5% populace, kterým nejde udělat ultrazvuk. Takže vyšetření bylo orientační, ale vše v pořádku. Tak to beru, jako by to bylo dobrý. řekl, že kritické či významné vrozené srdeční vady nenalezl. Toky byly v pořádku. Jsem prostě silnější tak proto to moc dobře nešlo, jen mě zarazilo, že na 1. screenningu to bylo vše hezky vidět. Co se dá dělat.

e.k.t
31. črc 2008

stejzi: utz moc neřeš, mě taky požád psali špatné akustické ozvy

jinak před těhu jsem měla 106 a teď asi 10t po porodu mám 83. na por. sál jsem šla se 104 kily. celé těhu mi bylo fajn a jedla jsem hodně často, ale menší porce. a genama to nebude, protože mamka se mnou přibrala přes 20kg, takže berte těhu jaké je, každé je jiné a stojí za to si ho užít 🙂

stejzi
autor
5. srp 2008

Nazdárek, tak to jsi mě potěšila. Chci se zeptat jestli jsi taky náhodou neměla problémy s tlakem. Já beru dopegyt. Tlak je teď ok. Je se trochu bojím, že se poblázní a budu muset rodit císařem. 😒

jindri
20. srp 2008

Já mám zatím navrch 2 kilíčka (21tt) a určitě díky naší dovolené. Večeře byly v 19:00 h - 3 chody zakončené sladkou tečkou, všechna jídla jako od maminky, takže nechat na talíři bylo občas nemožné 😀 Tak jsem začala víc chodit se psem a pravidelně plavat.
Pro mě je také nejdůležitější zdravé miminko, ale bojím se víc přibrat.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru