Pohlaví miminka. Co říkáte?

kate4597
6. dub 2021

Holky, dneska jsem byla na kontrole, jsem 17+1, konečně prej už vím, co to bude, ale vím, že tu jsou zkušená oka. Doma mi to nechtějí věřit :D Měl by to být chlapeček

95newmommy2020
6. dub 2021

Tutovej chlapeček

alilali
6. dub 2021

Já teda nejsem gynekolog,ale přesně takhle vypadal muj UTZ a je to kluk 🙂

ema90
6. dub 2021

@kate4597 A co vam na tom neveri? Jakoze by holka mela kulky? 😀
Btw, jak to dopadlo doma? Je vse v poradku?

kate4597
autor
7. dub 2021

Máme v rodině samé holky... A jelikož se malý nechtěl vůbec ukazovat, tak asi čekali, že to bude holčička =) Doma špatný, já jsem u rodičů a on je tam sám. Nějak mu to nedokážu odpustit, takže....

ajriska
7. dub 2021

@kate4597 gratuluju 🙂 opatruj se, já bych to taky nedokázala odpustit. Vím o čem mluvím. Budeš šťastná sama s maličkým a sami nezůstanete 🙂

kate4597
autor
7. dub 2021

@ajriska Děkuji, je to tak lepší, budu tu pro malého a on se jednou někdo objeví =)

juliemichal
7. dub 2021

1000% chlapeček ♥

ajriska
7. dub 2021

@kate4597 Já včera zažila velké nervové vypětí. Jsem dva roky rozvedená, nyní už znovu vdaná. Můj bývalý mě podváděl, lhal mi, byli jsme spolu 15 let. Z toho vztahu mám dvě super holky, které jsou v mé péči a k němu chodí na víkend jednou za 14 dní.
On žije s kolegyní s práce (paradox) je to přesně ta, o které jsem si myslela že to je. Ona má dvě děti ve střídavce. Moje mladší tam moc chodit nechce, ale musí. Starší už též vidí "nedostatky"...
Včera večer její syn poslal mé dceři hlasovou správu kde zaznělo slovo debi*e, které patřilo jí. Plakala byla smutná. Volala jsem bývalému, s tím, že to není normální ať to vyřeší a on že nebude řešit kraviny vysmál se mi, ale co víc, ta jeho začala řvát do telefonu ať držím hubu a že jsem pizda..přitom já jsem jí nic sprostého neřekla. Prý ať si vychovám své děti...a chlap mlčel ani zmínka o tom aby brzdila, že jsou to i jeho děti... Jediné co jsem řekla bylo, že teda malý je pěkný hajzl*ík, když se takhle chová.
U jejího syna (je mu 8) bych pochopila, že to tak myslet nemusel, přesto nechápu význam toho, proč to poslal.
U dospělé ženské to nepochopím.

Jsem ve 14 týdnu a včera mi z toho bylo pěkně zle..doufám, že miminko je v pořádku, šíleně mě z toho rozbolelo břicho, klepala jsem se.
Zítra jdu na KONtr. tak snad..

Nejvíce se mi ulevilo, když jsem bývalého "vykopla" někdy je to to nejlepší řešení, které se mi opakovaně potvrzuje. Brzy na to si nás našel jeden bezva kluk, který miluje mě i holky. Takže bude dobře 🙂

kate4597
autor
9. dub 2021

@ajriska Ježiš, to je hrozné! To bych mu ale fakt zdůraznila, tak jsme snad dospělí! Doufám, že vše dopadlo dobře?

ellyem
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru