• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pohlaví miminka v 18. týdnu, co vidíte?

9. ledna 2014 
ahoj holky, co vidite za pohlavi? (vrchni fotecka)
17. pro 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
a to Vám to doktor neokomentoval? jinak spíš holka, ale oko laika, že...a i doktoři se občas spletou
17. pro 2013 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
rikal spis holcicku,ale ne jiste...
17. pro 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ev.ka prave jsem se chtela zeptat maminek co maji holcicky,jestli maji podobne utzky :slight_smile:
17. pro 2013 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bartosicka No já bych to tedy tipla na kluka....Mám chlapečka a ted čekám holku a u chlapečků se mi zdá je to jakoby víc videt mezi tema nožkama(já tam tedy vidím na te vrchni fotce varlátka)..u holčiček bud není videt nic a nebo když je to zespodu zachyceno, tak je to takové to kávové zrno(u sve dcerky, co ted čekám, to bylo krásne videt)
17. pro 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si myslím, že je to holka.
17. pro 2013 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi holka, mám fotku první dcerky skoro stejnou jako tady, doktorka říkala na 70% holčička a taky je :slight_smile:
17. pro 2013 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tipuju kluka :slight_smile:
17. pro 2013 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chudák kdyby to byl kluk - to by měl opravdu mini mini camprlíka. V dílu růžovky, kde byla Linda na utz, byl úplně stejný pohled. Jakub říkal, že nevidí pindíka a dr. mu odpověděla, že tam taky žádný není. Takže za mě asi tak.
17. pro 2013 ve 23:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda nevím holky co tipujete kluka, ale mám dva, a oboum na ultrazvuku vlál camprlík jak na prvního máje. Tady na té fotečce nic nevlaje :p Podotýkám, že jsme měli jasné kluky už ve 13tt - poznala jsem to i já laik :grinning:
17. pro 2013 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bych tipla holku. Já mám prvního kluka, teď čekám kluka a holku. A musím se pochlubit vždycky jsem to odhadla dřív než se mi to lékaři odvážili říct :slight_smile:. Jak píše @dezyre - u obou kluků jsem pindíka jasně viděla v 16 a 13 tt.
17. pro 2013 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nase primarka to pozna podle tvaru hlavy, holky maji kulatesi a tohle je jak luci tak snad holka? Ale kdo vi, nejsem diagnostik, hlavne, ze jste dravy :slight_smile:
18. pro 2013 v 01:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bartosicka a neni to jedno? :wink: hlavni je, aby vse bylo v poradku a meli jste zdrava miminko :slight_smile:
Jinak, netroufnu odhad, u nas nejdriv ze kluk, pak ze holka, tak jsme se nechali prekvapit :grinning: Rikava se: kluk byva jisty, holka vzdy nejista :slight_smile:
18. pro 2013 v 06:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evitaa : tvuj kometar me faaaakt pobavil :grinning: :grinning: :grinning:

holky, tohle je jeste fotecka ze dneska, opravdu to vypada spis na holku...
18. pro 2013 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dezyre ja mam jednoho kluka a vypadal jinak...tak snad holcinka :slight_smile:
18. pro 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holkyyy:slight_smile: fotecka zespoda,pohlavi...
8. led 2014 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pindíka jsem viděla od známé, ale tady vidím holčičku.. ale radši se zeptej dr. :grinning:
9. led 2014 ve 23:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vidím holčičku. :slight_smile:
9. led 2014 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bartosicka no nevím spíš holčička :slight_smile:, ale pindík může být schovaný :grinning:
9. led 2014 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek