Pohlaví podle utz z 15.tt. Co byste holky řekly?

anna189
27. črc 2019

Hezký den holky. Fotka je ze začátku 15tt, zatím pohlavi nevíme. Ty co máte fotky a víte pohlavi, co byste řekli u mě? Vím že nejsme lékaři ale každá jistě známe tu zvědavost 😊😊 děkuji moc

misacekk
27. črc 2019

Pockej si na pozdejsi utz...ja mam prvni holku a mel to byt kluk a druheho kluka a mela to byt holka 🤦‍♀️😂😂 U holcicky jsem mela porad chut na sladke, plet plnou akne a mastne vlasy nonstop. U chlapecka chut na slane, plet jak porcelanova panenka a vlasy se mi absolutne nemastily a mela jsem je uplne uzasne👌😊

jennas
27. črc 2019

@anna189 no chteli jsme oba druhou holcicku...vlastně klidne i tri po sobe😀mame vsude kolem same holcicky,tak jsem spíš byla prekvapena,ze by tam nebyla😂ale samozrejme,kdyz bude potvrzenej klucik zacnu se těšit na kluka a prehodim si to v hlave,to je jasny..aby si chudacek nemyslel,ze jsem z toho najaka zklamana,to vubec ne...jen jsem si proste vzdycky vnitrne myslela,ze budi mit dve holcicky...

jennas
30. črc 2019

@kiki1912 ne u vsech podle briska..ja mam zarim tehu jak pres kopirak s malou,narostly mi boky,zadek a brisko opet minimalni a vypada to tentokrat na klucika😉

theronnie
2. srp 2019

Dle té první fotky, bych řekla, že kluk. KDyž jsem čekala syna bylo to podobné spíš stejné. Vypadá to jako kulky. 🙂))

anna189
autor
3. srp 2019

@theronnie opravdu? A neměla bys fotku svého utz? No doktor říkal že v tomto týdnu ještě kulky ani nejsou a poznává se to zatím podle hrbolku... nechám se asi překvapit 😊

ladyhacek
3. srp 2019

Podle břicha nehádejte u prvního mu všichni tvrdili holka, a mám kluka.
Já mám už od Boha velké boky 🙂

Tady bych řekla holku. Někdo to tu popisoval když čarečka jde nahoru kluk, holka je rovně. Takhle jsem si u druhého uhodla svého klucinu

theronnie
4. srp 2019

@anna189 to bohužel už nemám je to skoro 8 let. Tehdy na to zajela doktorka při screeningu a dostala jsem několik fotek kde byl i pinďa. Ale měla jsem přesně takovou. 🙂)

anna189
autor
4. srp 2019

@theronnie My tam ale zatím žádného pindu nemáme 🙈😄 fotka je z boku a jde vidět stehynko a pupecnik....😊

theronnie
4. srp 2019

@anna189 tak uvidíš, ale já bych fakt řekla ze to bude kluk, když tak dej vědět 🙂))

puhelin
4. srp 2019

@anna189 Nech se prekvapit, je to skvela vec. Jsem ted 2 dny po terminu porodu, zatim se nic nechysta a protoze jsme si opet nenechali rict pohlavi miminka, tak jsem napnuta jak ksandy.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru