Pohlaví v 18 týdnu a pak změna - je to možné?

ellu016
31. črc 2018

Ahoj, chci se zeptat zda je možné že vám řekl doktor v 18 týdnu že asi holku a pak na tom velkým utz to změnil?Včera mi řekl že to vypadá asi na holku ale nechci tomu moc věřit , jednak proto že se fakt cítím na kluka a vše tomu nasvědčuje a jednak i proto že bych jsi chlapečka přála už jednu holčičku doma máme tak bych chtěla páreček ale samozřejme budu mít rádá i holčičku a za 3týdny jdu na ten velký utz do nemocnice tak bych jsi to chtěla potvrdit i od jiného dr. Jde mi jen o zkušenosti zda tomu tak je 🙂 Děkuji

astyna
1. srp 2018

@mataharyy

U nás to oba kluci tak rádi na UZV ukazovali, že jsem to viděla i já, že to bude kluk, hlavně ve 22.tt na velkém uzv na obrovské plazmě :D holky se prý víc stydí...

markytka21
2. srp 2018

Mě vyšel chlapeček až na potřetí, ale teda od 18tt, jsem ho na ultrazvuku viděla i já 🙂. Druhé těhotenství jsem měla taky úplně jiné než to první a myslela jsem si, že to bude kluk. Asi jediné co bylo úplně jiné než u holek - tak u malého jsem měla šílenou chuť na čokoládu 😀.
Tabulka mi vychází 2x ano, 1x ne.

terez07
6. srp 2018

@ellu016 no mne to sedí,a mám holcicku

terez07
6. srp 2018

Mne v 13tt povedali,že to vidia na holcicku a aj tak to bolo.

alca99
27. pro 2019

Ahoj holky. Ja to mam podobně.. Ve 13 tt na genetice holka v 16 a 18tt holka. Ve 21 kluk i na echu 22 kluk, ale ted ve 25 tt zase holka. V dnešní době moderního ultrazvuku to nechápu. Zajímá mě, co to teda bude🙂 mela jsem podezreni na vvv, proto tolik ultrazvuku.

marilyn74
29. pro 2023

@ellu016 uz si nepamatuji jaky to byl tyden, ale puvodne nam rekli, ze to bude chlapecek a na dalsi kontrole zmena, ze 100% holcicka a mame holku. Svagr mel bejt taky tutova holka a pak koukali, ze se narodil kluk🙂 kdyz to obcas tchyne nekde na rodinne seslosti vytahne, vzdycky nekdo zavtipkuje na ucet jeho velikosti prirozeni… 😀😀 a segra by se do krve hadala, ze ceka kluka, ze to citi apod. a mame krasnou neter…🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru