Poraďte. Je boulení náznak, že je mimi v pořádku?

zuzibuzi
15. dub 2020

Holky jsem 19tt a stale cekam na pokyby a kopanecky.. Jak krome toho poznam ze je malej vporadku... Muzu bejt klidna ze se mi malej aspon bouli.. Neboli je bouleni naznak ze je mimi vporadku dekuji

krupka3
15. dub 2020

Jaky je pro tebe rozdil mezi boulenim a pohyby? Kdyz se dite vybouli, tak se prece taky hybe. Zadne vetsi potvrzeni nepotrebujes.

zuzibuzi
autor
15. dub 2020

Dik ted jsi mi dala.. Ale mas pravdu.. Jsem podruhe tehule a u prvniho syna uz si to tak nepamatuji..

alilali
15. dub 2020

@zuzibuzi Na ty pohyby, ty, který chceš cítit si můžeš počkat klidně ještě tři týdny. To, že se ti mimino boulí, je taky pohyb.

zuzibuzi
autor
15. dub 2020

Ted si pripadam jak debil.. Vim ze si na pohyby ktere jdou citit a kopanecky pockam.. Ale to ze bouleni je taky pohyb je svata pravda ted si klepu na celo jaky jsem blbec

barmil
15. dub 2020

@zuzibuzi ja nechapu, proc se tady na to same ptas obden. Pises sem uz od 16/17tt, dokonce i s fotkama bricha. Pritom uz dite mas. Fakt to nepoznas, nebo se jen nudis?

misulekarafiatu
15. dub 2020

@zuzibuzi ahojky já jsem teď 22+3 a taky ještě žádný poradny kopané a to čekám dvě 🙂ale také mi nejdřív začalo takový boule i jak tam plavali a jen večer nebo v noci ale už tak týden trošku kopou ale zatím jen tak něžné, ale už konečně i během dne. Taky hodně záleží jak hubená jsi a každá mamca to cítí jinak a v jiným tt 🙂ale chápu tě, já už se úplně modlila ať už začnou kopat abych věděla že jsou v pořádku 🙂🙏

veruuu_kubesovic
15. dub 2020

@zuzibuzi boulení je většinou, když máš vpředu placentu, kopance když je vzadu...

zuzibuzi
autor
15. dub 2020

Nevim kde mam placentu ale kdyz to tak pisete tak ji mam asi ve predu kdyz bouli.. A kopance jeste nemam a necitim.. Diky

misulekarafiatu
15. dub 2020

Já mám vzadu placentu a bouli a i kopou 🙂🙂

alilali
15. dub 2020

@zuzibuzi Taky máš třeba líné miminko, tu placentu, jak se zde zmiňovala nebo prcek je ještě malý a hýbe se, jen ty to necítíš tolik 🙂

zuzibuzi
autor
15. dub 2020

Za chvili se dockam.. Muze to bejt placenta nebo line mimi..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru