Potrat ve 14. týdnu

lukl123
11. črc 2019

Ahoj.. Vcera jsem zjistila ze jsem tehotna a uz ve 14tydnu tudiz potrat mi nechcou udelat... Mam dceru ale jsem na ni sama druhe nepřipadá v uvahu.. Druhe dite cekam s kratkou znamosti od ktere sem utekla.. Jak rychle to zacalo tak to rychle skoncilo... Ze super chlapa se vyklubal narkoman vařič a psychopat... Doted me terorizuje a pokud zjisti ze jsen tehotna uz se ho nezbavim nikdy... Je tu nekdo komu potrat udelaly ne z geneticke vady y ale ze zavaznych osobnich duvodu? Na jednom webu sem se docetlla ze odsati plodu jde do 15 tydne ale vsude jinde jen do 12.... Prosim o jakoukoliv pomoc a radu.

bucifalek_just
12. črc 2019

No to už si některý ženský snad dělaj prdel?!
Jako pardón, ale když druhé dítě nepřipadá v úvahu, tak proč si nepoužila ochranu při sexu??? A chtít, aby ti udělali potrat ve 14 tt z osobních důvodů??? No tak to je prasárna největší!
Dítě donos, poroď a dej ho do adopce, ať má milující rodinu!

theronnie
6. srp 2019

Opravdu je druhé těhu taková katastrofa, co by se nedala zvládnout ? Já si nemyslím. Dítě je zázrak. Spousta žen nemůže otěhotnět. A myslím si, že ho musíš milovat. Co se tyče potratu bez zdravotní indikace nebo pokud nejde o znásilnění ho neudělaji. A je to dobře. Prosím to dítě si zkus nechat, jistě ho budeš milovat, a vyřešit se dá všechno i financování. V práci řeším složité finanční situace klientu velmi často, klidně mi napis.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru