Potrat ve 14. týdnu

lukl123
11. črc 2019

Ahoj.. Vcera jsem zjistila ze jsem tehotna a uz ve 14tydnu tudiz potrat mi nechcou udelat... Mam dceru ale jsem na ni sama druhe nepřipadá v uvahu.. Druhe dite cekam s kratkou znamosti od ktere sem utekla.. Jak rychle to zacalo tak to rychle skoncilo... Ze super chlapa se vyklubal narkoman vařič a psychopat... Doted me terorizuje a pokud zjisti ze jsen tehotna uz se ho nezbavim nikdy... Je tu nekdo komu potrat udelaly ne z geneticke vady y ale ze zavaznych osobnich duvodu? Na jednom webu sem se docetlla ze odsati plodu jde do 15 tydne ale vsude jinde jen do 12.... Prosim o jakoukoliv pomoc a radu.

ajina17
11. črc 2019

@lukl123 ve 14tt ti to nikdo neudělá a je to pěkná prasecina už ve 12 tt natož ve 14tt...hodně štěstí..

terry1512
11. črc 2019

Poznámky k tomu jak si do toho vlitla a k tvé osobě si nechám pro sebe.

Pokud dítě nechceš dej ho k adopci, ideálně k přímé adopci.
To je to nejlepší co pro něj můžeš udělat.

ditulli
11. črc 2019

Potrat ti nikdo neudělá pokud mas aspon trosku soudnosti dite odnos a dej k adoci

lvl16
11. črc 2019

Po 14. týdnu ti dítě nikdo neodsaje, už ho musíš porodit. Každopádně bez zdravotních důvodů ti v tomhle stádiu potrat nikdo neprovede. Pokud dítě nechceš, dej ho k adopci, přinejhorším využij babybox.

Ostatních komentářů se taky raději zdržím.

ttm
11. črc 2019

Ne, v tomto týdnu už ti ho naštěstí nikdo neudělá. A buď rozumná a nesnaž se o něj nijak ani sama, akorát by sis ublížila.
Tady by ti mohli poradit, co dál, jaké máš možnosti https://hnutiprozivot.cz/nesoudime-pomahame.

90bobisek90
11. črc 2019

@lukl123 dej miminku a jinemu paru sanci a uz ted hledej nekoho, kdo by rad mel ten uzlicek stesti... ale uprimne, vubec nechapu, jak muzes uvazovat o usmrceni uz tak velkeho plodu :(

avadake
11. črc 2019

No prosimtě na tohle už se ptá tvá "kámoška" zdravotní sestra na emiminu😁 Opravdu komedie, kde všude ještě trollíš?

sudylichozrout
11. črc 2019

@lukl123 ahoj, potrat zdraveho plodu v tomto stadiu tehotenstvi je naproste sci-fi. Nikdo ho neprovede. Donos miminko a dej bo hned po porodu k adopci. V porodnici podepises papiry a hotovo. Detatko dostane milujici rodinu.
Hlavne, prosim tebe, nedelej zadne blbiny. Mohla bys to odskakat svym vlastnim zivotem, nebo kriminalem na bratru tak 15-20 let.

sudylichozrout
11. črc 2019

@avadake aha. Koukam na to 😀 Hele, jsem paranoidni, nebo tyhle dotazy mohou delat policiste, kdyz maji treba podezreni, ze nekdo (treba lekar) pacha nelegalni cinnost a potrebuji nejake neprime dukazy? Ja jinak nedovedu pochopit, proc by nekdo s timhle trollil. Ale dovedu si predstavit, ze kdyby sem nekdo napsal, ze napr. v Kuncickach je doktor, ktery tohle dela doma za prachy, je to pro ne potvrzeni nejake jejich stopy, po ktere jdou treba rok.

zaba33
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
borecek45
11. črc 2019

@lukl123 jen kdyby bylo nemocné, mělo vážné zdravotní potíže, jako dawnuv syndrom a tak, jinak to už nikdo neudělá

lucka00024
11. črc 2019

@zaba33 asi "vtip" ale vážně do popelnice?
K autorce nemám co dodat...

borecek45
11. črc 2019

@lucka00024 proč zrovna popelnice, může se dát do badyboxu, to je přece rozumnější 🙂

lucka00024
11. črc 2019

@borecek45 Reaguji na příspěvek od @zaba33 😉

lucka00024
11. črc 2019

@borecek45 Reaguji na příspěvek od @zaba33 😉

martiniquest
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
linee
11. črc 2019

@martiniquest jediny prispevek, dite nechce a jeste si da do profilu, ze je ve 14 tydnu a kolik dni ma do porodu....
@zaba33 proc do popelnice??? Tam se muzes jenom modlit, ze ho nekdo najde...

@lukl123 jak bylo napsano, realne ti potrat nikdo neudela, navic je prekvapive, ze sis do 14 tydne nic nevsimla, navic, kdyz uz doma dite mas. Pokud nechces, donos a dej k adopci. Pokud trollis, zkus jine letni aktivity😉

svetlanalana
11. črc 2019

Nejsi oběť, netvar se tak. Jsi jen nezodpovědná osoba a amorální k tomu

borecek45
11. črc 2019

@linee přesně jak říkáš, nikdo neudělá ve 14 týdnu potrat, to by musel být blázen.

mimi1004
11. črc 2019

Radu mám jedinou - příště soulož s ochranou a s pořádným chlapem. Teď už dítě donos a dej ho k adopci, když ho nechceš. Ale ve 14tt se potrat na přání fakt nedělá.

borecek45
11. črc 2019

Já taky mělli používat kondom, když teď chce potrat ve 14 týdnu

vitezove
11. črc 2019

@lukl123 nepřišlo ti divný, že si tak dlouho neměla ms??? Tomu nějak nemůžu uvěřit. Každopádně už není cesty zpět, miminko donos a dej ho milujícím rodičům do adopce. Tebe to bude stát jen pár měsíců s velkým břichem. Pro miminko je to velká naděje na lepší život a pro rodiče většinou splněný sen. Já sama doufám, že se nám tohle třeba jednou stane a takové miminko získáme.

tulikiss
11. črc 2019

@vitezove hele ja pri druhem zjistila tehotenstvi uplnou nahodou az v 10tt, a kdybych nezacala zvracet, tak si asi fakt nevsimnu, protoze rok po porodu to porad chodilo jak si chtelo. navic kdyz ti doktori reknou, ze si neplodna a bez ivf nemuzes mit deti. takze ono je fakt mozny prijit na tehotenstvi pozde.

linee
11. črc 2019

@vitezove nekdy je ms i kdyz si tehotna.Neomlouvam,ale stat se to muze.

vitezove
11. črc 2019

@linee mě to jen zaujalo, nedá se nic dělat. Nemá smysl někoho obviňovat, ať už sebe nebo prostě okolnosti. Jen je to zajímavé. Ale jo... četla jsem případy, když ženská porodila a teprve v tu chvíli se dozvěděla, že je v tom 😀D. Fakt to nechápu, ale může se to stát no.

petrajager
11. črc 2019

Mě zitra čeká revize, protože se nám miminko přestalo vyvijet...😢😢😢 bože, co bych dala za to být ve 14tt..... je mi z takových dotazů opravdu smutno. 😢

klea81
11. črc 2019

@vitezove mám 2 kamarádky co zjistily těhotenství až v 6 měsíci..

svetlanalana
11. črc 2019

@petrajager je mi to lito. Posilam Vam.objeti a silu

petrajager
12. črc 2019

@svetlanalana děkuju hrozně moc, je to těžké, ale člověk se dokáže vyrovnat asi úplně s čímkoli 😔 příště to určitě vyjde 😊

svetlanalana
12. črc 2019

@petrajager drzim Vam palce, priste to vyjde❤

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru