Sdělení pohlaví ve 14. týdnu - jaká je úspěšnost?

barumat
3. lis 2015

Ahoj, dnes jsem byla na UTZ vyšetření na vrozené vývojové vady v prvním trimestru, dělali mi ho na poslední chvíli (jsem 13+0) a spíš jen tak pro úplnost jsem nadhodila, jestli je na zjištění pohlaví ještě brzo, nebo ne. Pohlaví mi řekli, a teď mě spíš zajímá - vy, co vám taky pohlaví dítěte řekli takhle brzy, shodovalo se to pak se zjištěními z pozdějších UTZ a samozřejmě u porodu, nebo se spletli? Zajímá mě úspěšnost u takhle brzkých stanovení pohlaví 🙂 Díky.

markyzka84
9. únor 2016

byla jsem 13+2 u pana Vlasina v prenatalu v brne. U prvni rekl holcicka mame holcicku 🙂 a ted uz neumusel nic rikat toho pindulika jseme tam videli zretelne oba. Malej byl rozčaplej ze to snad vic neslo 😀

cuprice
10. únor 2016

Ahoj, nám řekli ve 13tt, že to vypadá na kluka, ale že radši nemáme kupovat jenom modrý oblečky 🙂 Tak jsem zvědavá, co nám řeknou v tom 20tt, to bude až v průběhu března, tak musíme taky vydržet. 🙂

betelgeuzz
10. únor 2016

U první dcery na NT screeningu asi ve 13. týdnu mi to dr taky řekla. Byla to dr, co se zabývá prenatální diagnostikou, zeptala se, jestli chci vědět pohlaví. Když jsem se ptala, jestli to už jde poznat, tak řekla, že samozřejmě, takže žádný váhání, tipování, byla si jistá. A pak už se to jen potvrzovalo.

aldri
28. zář 2016

Ahojky holky mužu poprosit o Váš nazor na pohlaví? 13+1

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru