• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sestoupené miminko v 20tt. Setkali jste se s tím?

14. dubna 2017 
autor
no mě už potom neprohlídl vůbec jen utz přes bříško tím teda nic neviděl tak jen řekl at přijdu za 4 týdny. tak snad potom když se mimi neumoudří. snad by nic nezanedbali!!!!
24. črc 2008 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klarka, mňa keď vyšetruje, vždy mi nahmata hlavičku :frowning2:. Vyššie už nepôjde, preto som v nemocnici.
24. črc 2008 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky doufám že nám to všem dobře dopadne a prcci vydrží co nejdýl!!!!!!!musíme doufat a nemyslet na to psychika dělá strašně moc!!!!
24. črc 2008 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasné, psychika je prvoradá. Držíme si vzájomne palce :slight_smile:. My sme práve boli na uzv. Zase sme pekne podrástli :slight_smile:
24. črc 2008 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja měla ted o víkendu taovou křeč v břiše že sem se nemohla ani postavit. tak už nevim jestli to je normální nebo ne od te doby je zase vše ok. měla jste to některá? už abych šla k dr a pořádně se vše dozvěděla jak na tom ten náš bobek je..
30. črc 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jestli máš bolesti a křeče, tak neváhej a bež k dr. na kontrolu bych nečekala.aspoň budeš mít klid
30. črc 2008 ve 14:28  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
pri čomkoľvek, čo sa ti v tehotenstve nezdá, bež na pohotovosť do nemocnice. mne to od začiatku prízvukuje moja lekárka, radšej prísť 20x kvôli kravine ako raz neskoro
30. črc 2008 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já mám zase strach aby mě nebrali jako simulantku, vždycky sem byla zvyklá se tak nějak léčit svépomocí tak ted nevim kdy už je to na doktora a kdy ne. ale když se mi to stalo jednou tak bych asi plašila zbytečně ne??
30. črc 2008 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
eliiis:už jste ale dva a ne jen ty,ted máš zodpovědnost za sebe i miminko,raději jít zbytečně k lékaři,než tam nejít a potom třeba i litovat.když tam zajdeš,nic tím neskazíš,já taky letěla k lékaři se slaboučkým a jen jedním špiněním,bála jsem se,nakonec to ale nic nebylo,ale jistota je jistota
30. črc 2008 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eliiis, ide aj o to maličké, tak ti môže byť srdečne jedno, či ťa budú alebo nebudú mať za simulantku.
30. črc 2008 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
asi máte pravdu, pak by si to člověk jen vyčítal. kdyby se tak umoudřilo!!! :confused:
31. črc 2008 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky obnovuji diskuzi, jsem 21+0 a od 19+4 vám že mám dole placentu.... hrozný co si o tom člověk přečte :( ale chtěla jsem se zeptat, taky jste mělli máte tlak na spodek?
14. dub ve 23:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek