Silná bolest podbřišku ve 2. trimestru. Je to normální?

lolisek93
8. dub 2023

Ahojky, chtěla jsem se zeptat/poradit, jedná se o moje první těhotenství a jsem v 17.tt a již druhý den pociťuji silné místy až bodavé bolesti v podbřišku, nevím zda je to normální či nikoliv, nechci zbytečně panikařit a volat na pohotovost když by se mělo jednat o něco banálního (zařazené větry), ale zároveň bych zase ráda něco nezanedbala, mám jen obavy o mimi, zy bolesti čert vem, to vydržím, jen mám obavx jestli je to normální. Děkuji za každou radu/případnou zkušenost

lv
8. dub 2023

Bodave bolesti, ostra píchnuti delaji natahujici se upoby delihy, je to normální

lolisek93
autor
8. dub 2023

@lv Moc děkuji, to jste mě uklidnila, je to pro mě vše nové a začala jsem se obávat

mysh_me
8. dub 2023

Ano takhle boli delozni vazy, je to dost typicke pro druhy trimestr, kdy se deloha rychle zvetsuje.

havajanka
7. kvě 2023

Ahoj holky,chtěla bych se zeptat dnes jsem byla na pohotovosti protože se u mě objevil zánět žlutý výtok svědivý až narůžovělý raději jsem jela,jsou svátky a nechtela jsem to nechat až na úterý,jsem v 15 tt paní doktorka mě prohlédla zevnitř,čípek prý dlouhý zavřený v pořádku,napsala mi nějaké globule na zavádění,po tom vyšetření jsem měla jednorázove výtok nahnědlý ale od tý doby už nic ale poboliva mě v podbřišku,myslíte,že to dělá ten zánět ? Doteď jsem nic takového neměla,moc děkuju za jakoukoli zkušennost,Mimi je v pořádku.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru