Silné píchání v levém boku v 19tt

nina8888
15. říj 2016

Dobrý den maminky tehulky, som 18+1tt amam problém s pichanum v levém boku boku du na nějakou prochadzku alebo vyrizovacky ve městě prostě po delším chodeni má neskutočne začne úplne dolu v podbříšku na levé straně bodat až tahat křeč je to vemi neprijemnena trvá pak dlouho než to přejde aj keď si na chvíľku lehnu, čekám druhého prcka nepribrala som zatiaľ pret tehu som veľa cvičila počas tehu prestala kvůli obrovským nevolnostem a únavě to som.u prvého tehu neznala tu šílenou únavu len ty nevolnosti, pohyby cítím.od 16+4teď už cítím.aj vidím.na bříšku.kopanecky keď ležím tak mimi je asi ok, pohybu mám doma dost veľkej barák +3letej syn ale fakt mi tělo hodně pritestuje chcela som.aj začať cvičiť mierne ale mám strach keď pri dlhšom chození mám takéto bolesti máte některá podobne problémy?

yerry
15. říj 2016

@nina8888 taky mne bolelo vzdy na jednom miste. Vycetla jsem ze je to z toho jak se natahuji vazy a zvetsuje se deloha....

uzivatelkalucie
16. říj 2016

@nina8888 Mám to úplně stejně. Dnes poprvé. Už od šesti hodin od rána mě strašně bolí na levé straně v pod bříšku. Taky čekám druhého prcka a u prvního jsem nic takového neměla. Už přemýšlím, že pojedu na pohotovost.
Ta bolest v podbříšku mi vystřeluje až do zad. Nic nepomáhá ani ležení, ani chození...
Nejdřív jsem si myslela, že jsem někde nastydla, ale teď teda nevím 😒

verca98
6. pro 2016

Ahoj mám stejný problém ale prý je to jen natahování vazů a rozšiřování pánve.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru