Špatné dýchání v těhu. Máte rady, jak ulevit?

andrejicek24
20. říj 2019

Mamky měla jste taky některá problém v tehu s dýcháním? Do toho mám teď rýmu takže fakt trpím 😕 nějaké rady na to..

jituli84
20. říj 2019

jako řeknu to takhle, když jsem začala mít problém s dýchaním bylo to u mě astma, v těhu se to trochu zhoršilo.

evula19
20. říj 2019

já mám problém s dýcháním a je to nepříjemný. Jsem v 29tt ale pár týdnů už to trvá, občas mě to nutí do kašle, taková jako tíha. Radu nemám, sama nevím, co s tím:(

fouskovi
20. říj 2019

Řadu nemám ale taky jsem to měla jak už měl malej min místa tak tam tlačil na vše

uzivatelkapetra
20. říj 2019

Zkus jestli to nebude žáha. Mě třeba nikdy nepálí, ale bolí, projevuje se to jako bolest hrudní kosti a i se hůř dýchá.
Nikdy jsem to neřešila, bolelo to jednou za čas a myslela jsem si, že mám něco s plícemi jako následek kouření "za mlada".
Každopádně když to bylo v těhotenství častěji a kupodivu mi na to zabrala soda, tak jsem na netu nastudovala, že některé žáha nepálí, ale takto bolí

odula
20. říj 2019

@andrejicek24 já. a to takový že mě poslali na ekg. Nakonec to přeslo samo po porodu. Muže to mít víc příčin, ale pokud by tě to fakt trápilo, tak se s tím určitě svěř dr. Aby vyloučil něco vážnějšího.

malenka3
20. říj 2019

Ano, ne nijak zásadní, ale ano. Zlepšilo se to až teď v 9. měsíci, kdy dítě kleslo dolů a už netlačí tolik nahoře na plíce.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru