Špinění. Co mi poradíte?

zuzibuzi
31. bře 2020

Holky pomalu pred 14dny jsem byla hospitalizovana v nemocnici ted mam 17tt kvuli hematomu minulej tyden v patek jsem byla na kontrole a doktor rekl ze hematom neni ze se vstrebal ale i tak kazdy den spinim hnede vytok beru horcik a ascorutin nekdy zaspinim min nekdy vic co mi poradite diky

lalen1
31. bře 2020

Není co poradit, někdy je spineni nebo slabe krvaceni a nic to neznamená, dr nemusi zjistit příčinu.. Jen se setri a drzim palce at Te to brzy přejde, je to na palici.. Taky s tím mam zkušenost..

zuzibuzi
autor
31. bře 2020

Presne na palici nervy se nedaji ovladnout.. Setrim se odpocivam... Taky mate zkusenost a vse vporadku..

lula86
31. bře 2020

@zuzibuzi opravdu to chce odpočívat nohy nahoře brát ascourtin a ten hořčík. Ještě třeba tlačeni na wc není dobrý při potřebě, ale to určitě není tvůj případ. Na nervy zabírá cokoska tak šup nějakej mls na nervy bude to v pořádku, držím palce! 🍀

zuzibuzi
autor
31. bře 2020

Dekuji za podporu at clovek chce nebo nebo nechce nervy a strach je hrozny.. Na wc netlacim vubec.. Snazim se odpocivat a lezet tak snad to brzy prejde. A jdu si dat nejakou mnamku

lula86
31. bře 2020

@zuzibuzi já vím že je to těžký nemyslet na to, ale věřím, že děláš vše proto aby to přestalo. Pokud jde o prvni miminko tak chapu ze je to o nervy... mysli na sebe i na mimi ze mu chceš udělat co největší pohodlí.

zuzibuzi
autor
1. dub 2020

Ale nervy jsou porad ze co by jsme pro ty nase prcky neudelali. Volala jsem doktorovi pro jistotu to muze byt jeste stoho hematomu spineni.. Mam stale brat horcik a ascorutin..

zuzibuzi
autor
1. dub 2020

Bouleni porad na jedne strane

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru