Spuštění mleziva 23+1tt

lucinkamarecek
11. dub 2019

Krásný večer maminky,

Jsem prvotěhu na počátku 24. týdne a spustilo se mi prvotní mlezivo z obou prsou v takové míře, že po dvou dnech co jsem měla šíleně oteklé tmavě bradavky mám mokré koláče na tričkách. Jak maminky řešíte již tak brzo spuštěnou prvotní tvorbu mleziva? Koupila jsem vložky do podprsenek , odeznělo vám to, nebo se to k porodu víc a víc stupňovalo? Co dáváte na bolest bradavek?

Kontrolu mám na gynekologii příští týden.

Díky za radu

Pěkný večer maminky

anita003
11. dub 2019

Taky jsem to cca v tomhle období měla... Naštěstí to po několika dnech odeznělo a tvoří se to jen tak decentně...

rikatoka
11. dub 2019

@lucinkamarecek mi se to pri prvnim taky spustilo kolem 6.mesice a mela jsem to az do porodu... 😁 řešila jsem to proste prsnimi vlozkami, v lete pak uz me to stvalo, tak jsem nosila silonove šaty, ve kterych ta mokrá kola nebyla videt. Jinak na bolest bradavek je dobry Purelan. Ten teda pak hlavne na zacatku kojení, az te budou bradavky bolet, nez si zvyknes na tu silu, jakou maly savec muze mit 🙂

lucinkamarecek
autor
12. dub 2019

@rikatoka
@anita003

Krásky děkuji za rady snad se to trochu zklidní jinak to bude legrace až do konce😀 hlavně vidina státnic s koláči na šatech je legrační

smajlinka22
12. dub 2019

@lucinkamarecek Taky jsem měla koláče 😀 A nejlepší volbou jsou opravdu prsní vložky, za mě tedy č. 1 ty od Johnsons, vyzkoušela jsem jich víc značek, ale tyhle se mi nikdy nepromáčely a že jsem měla mléka jak pro trojčata 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru