Stalo se vám někomu, že vám tvrdili, že čekáte kluka a byla z toho holčička?

25. dub 2023

Často čtu, že se s postupem času z jasne holčičky nakonec vyklubal klučík. Ale málokdy, spíš vůbec že se z kluka vyklubala holčička.

Mě na prvním ultrazvuku kde šlo něco malinko vidět paní doktorka podle hrbolku tipla holčičku. Ale nedávala jsme tomu velkou hodnotu. Teď při screeningu v nemocnici mi v 21 týdnu řekli že chlapeček. Příští týden jdu na celky ultrazvuk k mojí dr tak jsem zvědavá co ta řekne tentokrát 🤭🤭

martulka88
25. dub 2023

V prvním těhu nám mudr. řekl na 1.screeningu, že na 60% holčička - byl to chlapeček. Ve druhém nám řekla doktorka, že 100% chlapeček a narodil se chlapeček 😊 100% je to až po porodu 😊

majaveja
25. dub 2023

@vlaxyz ? 🙂

lucynka721
25. dub 2023

Mě 🙈 až do 36tt to byl kluk, nakonec zjištěna holčička 🤣

vlaxyz
25. dub 2023

První screening vypadal na kluka. Kontrola na gyndě 100% kluk. Druhý screening 100% holka. 🤷‍♀️🤣🤣 V pátek jdu na gyndu, tak mu řeknu, ať se znovu podívá a mám v plánu ještě jeden 3D ultrazvuk. Ale už nevěřím ničemu 🤣

gdpr
25. dub 2023

Ja v tehu som zistila pohlavie z krvi uz v 12tt som vedela co to bude a nezmenilo sa to. Tie UTZ su podla mna dost nespolahlive pokial sa fakt dobre neukaze, co v mojom tehu sa nestalo ani raz 😂

ivivi
25. dub 2023

@lucynka721 fakt? Nam tvrdi od 1.screeningu kluk, tak snad jo. Videla jsem i koulicky krasne sestouple, tak snad to nebylo smeti😀😀😀

nazka
26. dub 2023

S první dcerou 1.screening vypadal na kluka, vyšetření na gyndě kluk. Druhý screening asi nejspíš kluk, přijďte radši za 14 dní a mrkneme na to znovu. Ve 25.tt potvrzena holka a opravdu mám holku 🙂

nazka
26. dub 2023

@lucynka721 to je dost dlouho teda 😄

kar17
26. dub 2023

Mě na první genetice řekli, že mi to řeknou až na druhé. Můj dr, mi cca 15tt řekl chlapečka v 19tt holčička, genetika druhá potvrdila holčičku.Muj dr mi ji později taky ještě potvrdil. 😊Každopádně uvidíme během května 😊.

mamikry
26. dub 2023

Bratránek čekal jasnou a dvakrát potvrzenou Šárinku a na sále na ně vykoukl Petříček. Jistota je prostě až, když se vykulí. 🙂

shirilka
26. dub 2023

@mamikry Přesně, kolega z práce taky, pokojík oblečení všechno do růžovq včetně kočáru a na sále Lukášek 🤣

ajja87
26. dub 2023

Moje kamarádka, čekala jasného kluka,doma vse v modré a na sale vykoukla holčička 😁

krisstina93
26. dub 2023

Kamaradce řekli na prvním kluka a pak to byla holcicka, ale to je asi jediná co znám, u koho se takhle sekli :D mě řekli kluky a zůstalo to a u holky si nebyli jisti, tak nerikali nic :D jistota je až po porodu, já radši ty nejmenší věci měla neutrální a třeba postýlku, kočárek apod taky (ale to spis z důvodu, ze sme plánovali dětí víc a nechtělo se mi kupovat každému extra vše modré nebo růžové).

autor
26. dub 2023

Já pořád malinko v skrytu duše doufám že by se z toho nakonec ta holčička vyklubala. Dneska se mi o tom celou noc zdálo, pořád sny o tom že to je jasná holka že nemůžu ani pochybovat že se určitě sekli... Tak uvidíme jdu hned příští úterý na ultrazvuk tak jsme zvědavá co mu poví paní doktorka tam 🤭

zzuzinda
26. dub 2023

Kamarádka si nesla z porodnice holčičku v dupačkách s bagrem, pořád jim říkali, že to je chlapeček a vykoukla na ně slečna 🙂

natysnovec
26. dub 2023

Ano. My měli čekat chlapečka s je z toho holčička 😅

sorboni30
27. dub 2023

U nás se nespletli ani jednou 🤭 Kluci dvojčata jasní pindici od počátku, holčička od počátku pan doktor viděl holčičku. Jsem se ho ptala kdy naroste pindík, se smál, že ON se neplete. Ještě sestřička říkala, že má 95% úspěšnost za léta. Jinak mi řekli že do toho 20tydne se dá pozná do screeningu. Pak už to jde těžko jak se mimi točí a je větší

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru